Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Hledám partačku/parťaka/ někám k moři z okoli Boskovic.Jsem sama, nemám z kym, děti maji svoje zajmy. Uznaš li za vhodné , ozvi se, je mi 63 let.

Hledám přítele na výlety i do života.

MužPo Evropě 64 let Zlín

TOP  16.7.2019

Autem do Řecka na Olymp. riviéru na místa, kde CK zastoupení už nemají. Odjezd dle dohody v měs. 7, 8, 9.2019. Cena za dopravu do 2.5 tis kč/os, poslední 2 místa volná. Zkusme se jednou oprostit od předražených nudných "komerčních" pobytů a udělejme si konečně dovolenou, jak uznáme my za vhodné. .

MužK vodě 66 let Zlín

TOP  16.7.2019

Někam k moři, nejlépe last min. Jsi-li sama, jela bys, nemáš s kým a uznáš-li za vhodné, ozvi se. Tvůj věk a stav není rozhodující, bydliště ve Zlíně rovněž není podmínkou. Krásnou dovolenou všem.

MužK vodě 66 let Zlín

TOP  16.7.2019

Jsi sám, trošku už i v letech a chtěl bys prožít zajímavou a možná i nezapomenutelnou dovolenou s mini partou u moře? Gayové a ženy prosím stop!

Úsvit a západ slunce na mořské pláži, ruch místního tržiště, příjemné posezení v bistru - o to a další vzrušující zážitky z cest se rád podělím s aktivní a sportovně založenou kamarádkou.

MužK vodě 62 let Náchod

TOP  13.7.2019

Na dovolenou, třeba last minute nebo dohoda někam v září, říjnu? Nechci sám....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Praha
Žena | 50 let
Praha
Muž | 48 let
Brno
Muž | 48 let
Kladno

ŽenaNa výlet 64 let Ostrava

TOP  13.7.2019

Hledám kamaráda/kamarádku na výlety do přírody, k vodě, moři, wellness, za kulturou. Vše je o vzájemných sympatiích a stejných zálibách za poznáním. Ve dvou se cestuje lépe.

MužK vodě 68 let Olomouc

TOP  13.7.2019

Hledám ženu, která by ráda k moři, ale nemá s kým. Sejdeme se a dohodneme se kdy a kam. Jsem tolerantní nekuřák.

MužNa výlet 64 let Opava

TOP  11.7.2019

Hledám příjemnou optimistku, sympatickou ženu "nad věcí" ke společným zážitkům, zábavě a užívání života. Také ke společnému cestování na krátké či delší výlety po CZ a Evropě, případně i dál, za oceán. (Nechci platit single pokoj :-) Ledaskde jsem byl, ale rád bych zavítal na další místa . Já 63/168/štíhlý, VŠ, sportuji, bezproblémový, nekuřák... Budu se těšit...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Praha
Žena | 50 let
Praha
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 51 let
Brno