Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

K vodě : Společné cestování

MužK vodě 45 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Muz bez zavazku 53/185/92 hleda zenu nudistku štíhlé postavy zatím na slunění někde v přírodě a u vody u nás a pokud se otevřou hranice, tak můžeme spolu odjet k moři . Odkud jsi a kolik je Ti let pro mě není dulezite

Hledám nudistku štíhlé postavy zatím na slunění někde v přírodě a u vody u nás a pokud se otevřou hranice, tak můžeme spolu odjet k moři třeba na celé prázdniny. Odkud jsi a kolik je Ti let pro mě není důležité, slušnost, spolehlivost a upřímnost ano. Těším se na Tvoji odpověď s fotem.

Jestli okolnosti dovolí a celý svět nepodlehne nákaze, tak bych rád našel štíhlou, atraktivní nudistku na společné trávení volného času u vody u nás ale snad i v zahraničí. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš i smysl pro humor, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy.

MužK vodě 57 let Praha

TOP  25.3.2020

Ahoj, najdu zde kamarádku na nuda k vodě ?

MužK vodě 61 let Praha

TOP  23.3.2020

Dovolena v --Chorvatsku, Hledám ženu co má ráda sex a nebojí si o něj říct .Pokud takovou najdu nebráním se něčemu trvalejšímu. Nabyzim společnu dovolenu u mne v baraku na mory.v Chorvatsku

MužK vodě 50 let Brno

TOP  19.3.2020

Rozvedeny, s vyřešenou minulosti, vtipný, pohodový, usměvavý, empaticky by si rád našel trosku sportovní ženu, která má ráda rekreační sport, cestovaní, kino, divadlo, termální lázně a vše krásné co život nabízí....jsem možná trochu náročný, ale to co hledám i nabízím :-)

Jarní/letní voda to jistí... Ahoj, hledám k sobě někoho do party, aby byl sudý počet (do šestimístného raftu). Měl bys být spolehlivý a mít vyřešené vztahy, abys např. nemusel manželce vysvětlovat, proč jedeš na pár dní pryč. Co by z toho bylo dál, ponechávám volnému průběhu. :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod

Najde se dáma, kolem 50 let kolem x kil s IQ kolem 90 a může být i trochu hezká, která se obětuje a pojede v létě, jestli nás Andrej pustí, se mnou někam kde mají moře.

Ahojte ?? S kamarádem se v létě chystáme někam k moři, zatím není stanoveno kam. Ale píšu sem, jelikož bychom rádi přivítali dvě parťačky, co by se k nám rády přidaly a zažily týden skvělých zážitků, legrace a relaxace. ??

MužK vodě 67 let Zlín

TOP  12.3.2020

K moři za zajímavou last min cenu, klidně i několikrát ... a nejen to : kdyby se nám podařil vážný vztah, bylo by to moc fajn.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod