Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

K vodě : Společné cestování

MužK vodě 61 let Praha

TOP  20.3.2019

Hledám příjemnou společnost do termálů v Maďarsku.Nejlepe na týden pořadně se prohřát a hezky se odreagovat.

MužK vodě 62 let Liberec

TOP  18.3.2019

Ahojda - úplně vážně hledám spolucestovatelku ( kamarádku, časem "možno" přítelkyni ) na cestu autem do Chorvatska v druhé polovině června. Peněz u tebe není třeba - rád pomůžu. Co za to? Úsměv a dobrou náladu. Nejraději z Liberecka, Ústecka či z okresu MB nebo ME. Těším se na odpověď - třeba to vyjde. Vašek

Většina z nás zkušenějších má již určité zvyky, upřednostňuje soukromí, chce být doma svým pánem. Přesto však občas zatouží mít někoho, s kým si rozumí a s kým stráví hezké chvíle, zažije hezké zážitky, nějaký výlet nebo dovolenou a pak zase se vrátit ke svým zvyklostem. Je mi 66 let, 179 cm, 87 kg. Finančně jsem zajištěn, takže nehledám bydlení ani sponzora. Mám rád cestování, toulky přírodou, památky, pobyt u moře nebo na horách. Rád bych se občas i pomazlil. Pokud jsi na tom stejně, napiš.

Hledám KÁMOŠKU 30-50let (pánové prominou... ) na cestovaní, Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko. S odletem z Ostravy. Pouze Vsetínsko, Frýdek Místek, Nový Jičín. Ostrava. Přelom září a října plánuji Egypt + Luxor+ Asuan +Abu Simbel.

Hledám spolucestující na dovolenou k moři. Kdykoliv a kamkoliv . Nejraději řecké ostrovy, jih Itálie, Malta, Kypr, Baleáry, sever Afriky, Karibik. Vyhnul bych se Bulharsku, Chorvatsku a snad i Turecku.

MužK vodě 42 let Kolín

TOP  19.3.2019

Hledám bezva nudistku kterou to samotnou nebaví. Na věku nezáleží.

MužK vodě 49 let Praha

TOP  19.3.2019

Hledám komunikativní spolucestující k moři kdykoliv v období 1.cervna až 31.rijna kamkoliv, na destinací se urcite domluvíme.Rozvedeny SS bez závazků, 49, 184, nekuřák se smyslem pro humor, všeobecným přehledem, kulturně i trochu sportovně založený.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Rokycany

Hledám spolucestující, kamarádku , seniorku z Brna , která se nebojí vyrazit na dovolenou luxusním autobusem na dovolenou do Chorvatska - Baška Voda s ubytováním v penzionu s polopenzí na přelomu července a srpna.

Hledá se rozpustilá holka s modrobílým pruhovaným trikem do pozice: plavčík plavčice! :) A nebo raději zástupce kapitána!?!? Zařazení možno upřesnit později osobně... Podmínka: vztah k vodě, lodím, cestování, bezprostřednost... a hlavně... umět a nebát se na vše zeptat. :)

MužK vodě 60 let Ostrava

TOP  18.3.2019

Hledám dámu která by chtěla trávit pobyt u moře v termínu 19.7.-4.8.2019.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Rokycany