Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

K vodě : Společné cestování

Hledám štíhlou, atraktivní nudistku na letní dovolenou na Kanárských nebo Baleárských ostrovech (Formentera), případně v jiné destinaci. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš i smysl pro humor, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy.

Hledám společnici/společníka na prodloužené pobyty do maďarských lázní.

MužK vodě 62 let Praha

TOP  17.2.2020

Hezký den, hledám parťačku do termálů do Maďarska.Co má ráda humor, pohudu a žadnou legraci nezkazí.

Ahoj. Hledám ženu na společnou dovolenou v Řecku v létě 2020.

MužK vodě 53 let Hodonín

TOP  16.2.2020

Hledám spolucestující na týdení pobyt u moře .Nejlépe do Egypta a odletět by jsme mohli v období od března do června . Jsem veselý , pohodový , nehledám vztah a ani nic víc.. Hledám ženu s kterou si užijeme hezký týden kdy jeden druhému si nepůjdeme na nervy, .Budeme odpočivat, relaxovat, plavat , šnorchlovat , popovídáme si o životě, zatancujeme si a budeme poznávat místní kulturu..

Ráda poznám muže se smyslem pro humor, cestování, kulturu....a dál už nám to napoví vzájemné sympatie a chemie.

Hledám sympaťáka na společné cestování. Najdu? Někam za vodou a teplem. Klid a pohoda. Jsem VŠ, pohodářka, ale vyžaduji určitou úroveň.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Praha
Muž | 66 let
Ústí nad Labem
Muž | 46 let
Náchod

MužK vodě 46 let Ostrava

TOP  14.2.2020

hledam zenu, co by jela na konci unora do egypta. marek

Ahoj, nechce se někdo přidat koncem března do Františkových lázní? Relaxace, plavání, masáže....Já pohodová, veselá holka. Těším se na odpověď.

MužK vodě 52 let Semily

TOP  14.2.2020

V září chci jet na svůj tradiční pobyt u chorvatského moře karavanem mimo kemp dokud bude počasí - tak do poloviny října. Parťák by se mi hodil.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod
Muž | 58 let
Praha
Muž | 66 let
Ústí nad Labem