Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na hory : Společné cestování

MužNa hory 30 let Praha

TOP  8.12.2019

Ahoj bydlím kousek od Jesenice u Prahy, jezdím jak na prkně tak i trošku druhým rokem na lyžích. Rád podniknu výlet na hory, jezdím Monínec, Pec pod Sněžkou, Černou horu a Špindl. no tak tedˇ už jen aby nasněžilo. )

ŽenaNa hory 30 let Olomouc

TOP  4.12.2019

Ahoj, hledám parťáka nebo parťačku na společné cestování po horách, v Česku nebo Slovensku, je mi jedno jestli cestuješ nebo teprv začínáš, důležité pro mě je abys měl, měla čas aspoň jednou do měsíce někam s chutí vyrazit. Narovinu říkám že tu nehledám vztah ani flirt ani sex! Partnera pro život mám a na podobně vyhlížející inzeráty neodpovídám. Pokud máš smysl pro humor, věk od 25 do 40ti let a jsi z Olomouckého kraje napiš. :-)

MužNa hory 30 let Brno

TOP  17.11.2019

Ahoj, hľadá sa žena ( 20 - 40 ) na spoločnú lyžovačku v Rakúsku na ľadovci. Termín pravdepodobne 11-15.12.2019 . Ubytovanie a cesta je v mojej réžii. Od teba očakavam pozitívny vzťah k horám a lyžiam. Nič viac :) Ja 30 rokov, 175 cm vysoky, 65 kg, VŠ.

ŽenaNa hory 33 let Praha

TOP  10.11.2019

Ahoj, o víkendu 15.-17.listopadu vyrážíme s naší partou do Jeseníků. Plánujeme si užít trochu turistiky na prvním sněhu v Jeseníkách. Hory jsou v této době liduprázdné a svým způsobem krásné. Cestujeme na pohodu, takže bude i čas na posezení v hospůdce. V případě velké nepřízně počasí náš program jistí termálky ve Velkých Losinách. Parta lidí je otevřená, věkově neomezená a vždy jede někdo nový. Pokud máš čas a chuť, pojeď s námi! Těšíme se na nové tváře:)

MužNa hory 32 let Trutnov

TOP  30.9.2019

Ahoj, hledám parťačku na výletování po horách, jak jednodenní výlety, tak i bivakování v přírodě :-) Jsem z Trutnova a krom turistiky mám zájem ještě i v běhání a horské kolo, ale hlavní je to výletování, proč to tu píšu :-) Budu se těšit na případné odpovědi a přeji hezký den :-) Honza

MužNa hory 32 let Beroun

TOP  22.9.2019

Ahoj, je mi 32 let a mám závislost na čerstvém vzduchu a pohybu v horách. Chodím na východy i západy slunce, přechody hor. Rád podniknu cokoliv, najdu podobně akčně zaměřený protějšek?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Beroun