Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na kole : Společné cestováníPraha

Prvni týden srpna budu v Chlumu u Třeboně v penzionu Hejtman. Hledám ženu, která zde bude poblíž na dovolené sama nebo i s kamarádkou a jela by se mnou na kole 1 - 2 trasy dle společného nebo jejího výběru.Můžeme pak zajít do hospudky se občerstvit a pak se rozejit.Budu tam sám, tak bych alespon takto s nekým strávil 1-2 dny.

MužNa kole 38 let Praha

TOP  13.7.2020

Rád se seznámím s pohodovou ženou z Prahy a okolí. Jinak je mi 37 let, jsem 190 cm vysoký sportovní postavy. Další inf.při .vzájemných sympatií.

ŽenaNa kole 40 let Praha

TOP  13.7.2020

Chceš posunout seznamování dál a ne jen si dopisovat. Pojeď s námi na super víkend na kole spojený s ochutnávkou vína, kde poznáš víc protějšků najednou? V termínu 31.7 - 2.8. vyrážíme na jižní Moravu do podhůří Bílých Karpat. Na akci je přihlášeno více žen, tak skvělá příležitost k seznámení. Spousta legrace, nádherná příroda, ubytování ve stylových vinných apartmánech přímo nad vinným sklepem. Více informací pošlu v odpovědi nebo do mailu.

MužNa kole 55 let Praha

TOP  12.7.2020

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na kole

Zdá se, že o vážné seznámení tady žádná slečna nestojí. Počasí teď bude lepší a lepší, coronavirové omezení snad také. A tak sháním slečnu, která by ráda vyrazila na kolo. Závody nejsou můj cíl, ale výletní tempo po stromovce také ne. Odhadem řekněmě 60-80 km v průměrně kopcovitém terénu? Dle počasí, nálady .. a aktuální fyzičky - karanténa se na té mé přeci jen trochu podepsala :-) Můžeme také na brusle. A až nám napadne sníh, rád vyrazím na běžky. Celoročně je (doufám) k mání bazén či divadlo.

ŽenaNa kole 54 let Praha

TOP  6.7.2020

Ahoj, nejela by nějaká kamarádka na pár dní do Františk. lázní, do kempu, projíźdky do okolí, koupání u jezera v CHebu, turistika, i kultura, i nějaký ten koncer na kolonádě. Neb ježdění okolo rožmberských rybníkůDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha

Hledám kámoše nad 50let k občasným výletům na horáku

MužNa kole 37 let Praha

TOP  30.6.2020

Společná nedělní vyjížďka na kole?

MužNa kole 50 let Praha

TOP  30.6.2020

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. Tentokrát pojedeme na na kola, do sklípků i na loď 31.7.-2.8. Strážnicko a pak Podyjí 4.-6.9. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha