Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na výlet : Společné cestování

Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Ahoj všem ženám/slečnám. O víkendu 14.-16.2.2020 se chystám do Varnsdorfu, kde mám v sobotu turnaj, ale zbytek víkendu chci strávit prohlídku města a okolí a byl bych rád, kdyby se nějaká (nejlépe nezadaná) slečna/žena ke mně přidala. Zatím nezávazně, výlet (a čas) ukáže, jestli z toho bude něco více. Dítě není překážkou. Těším se na vaše odpovědi.

Ahoj. Hledám někoho na společné výlety, turistiku a případně i dovolenou - ráda bych navštívila např. Norsko, Holansko.

Někdo fajn na společné výlety autem, vlakem na kole či pěšky? Hrady, zámky, rozhledny, podzemí, hory a turisticky zajímavá místa nejen v jižních Čechách? Přiměřený věk, slušné vystupování, čestné jednání.

ŽenaNa výlet 47 let Tábor

TOP  25.1.2020

Hledam kámošku na společné zájmy.Priroda, výlety, tanec, koncerty, památky, posezení na pokec, u ohně, kultura, společné akce. ap.Okres Tábor, Jindřich Hradec, České Budějovice a okolí.Nejsem na ženy jen nemám kámošku se stejnými zájmy.

MužNa výlet 39 let Brno

TOP  25.1.2020

Road movie. Načepuju plnou nádrž, zapíchneme prst do mapy a můžeme jet. Jsem kamarádský, nekonfliktní, se zájmem o historii, architekturu a rád fotografuju.

MužNa výlet 51 let Brno

TOP  25.1.2020

Touto cestou hledám spolucestující na auto výlety.Jezdím hned jak se trochu oteplí, zima není ideál. Setkání pro seznámení se nebráním. MartinDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 41 let
Praha
Muž | 38 let
Hradec Králové
Muž | 66 let
Zlín

MužNa výlet 48 let Liberec

TOP  23.1.2020

Sympatický podnikatel se smyslem pro humor, VŠ, 46 let, hledá kamarádku na víkendové chataření, výlety, cestování, pobyty u moře, večeře, kino, bazén, atd. S perspektivou navázání vážného vztahu. Jsi sympatická a pohodová, požitkářka se smyslem pro vše krásné a ve věku 35 – 45 let ? Budu se těšit na Tvoji odpověď !

Najde se někdo, kdo má o víkendech čas (bydlí v Praze či blízkém okolí) a zašel by na procházku či na výstavu, do divadla, kina, na koncert?

Zvu společnici/kamarádku na výlet příští sobotu na Nürburgring. Podmínkou je příjemné vystupování a upravený vzhled (a ochota se nechat vyfotit se mnou a autem do nějakýho týdeníku). Nejedná se o rande a německy umět nemusíš. Prostě výlet - po cestě zpět zastávky na nákupy. Hotel je zaplacen na jednu noc, pokoj 1lůžkový nebo dvoulůžák s mojí sestrou. Na okruhu pojedu sám a na dálnici jezdím bezpečně a jako člověk. Odpovědi prosím s fotkou :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 32 let
Teplice
Muž | 41 let
Praha
Muž | 38 let
Hradec Králové