Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na výlet : Společné cestování : Praha

MužNa výlet 56 let Praha

TOP  18.9.2019

56 letý mladík, přiměřeně věku omšelý, hledá milou přítelkyni se zájmem o cestování a život.

MužNa výlet 44 let Praha

TOP  17.9.2019

Hledám kamarádku na společné podzimní procházky a pěší výlety do přírody, hlavně o víkendech - popř. odpoledne po práci. V Praze preferuji oblasti na sever a severozápad od centra (P6, 8) - jednak se mi tam líbí, a jednak to tam mám často blíž. Mimo Prahu také hlavně západní a severní směr, ale rád pojedu i kamkoli jinam, kde budou hezky vybarvené stromy... V délce trasy se mohu přizpůsobit: přes nesportovní vzhled mám kondici dobrou, ale není mým cílem podávat výkony, spíš něco hezkého vidět.

MužNa výlet 45 let Praha

TOP  17.9.2019

Letos hodlám víc cestovat, sportovat, poznávat a užívat si život. Našla by se tu sympaťačka, která by se přidala?

MužNa výlet 47 let Praha

TOP  17.9.2019

Hledá se mladší plnoleta žena, co si raději než s mladším napíše se starším /46 letym. /Ty štíhlá, která komunikuje a nepíše jen zkratky, má zájmy a napíše si o všem. Ps:Posezi u kávy, procházka, výlet. Napiš jen vážně.

39/185 střední postavy, nekuřák.Jezdívám pracovně víkendy do Prahy(Chodov)Hledám ženu ve vší počestnosti, která mne provede krásou Prahy. Hledám dlouhodobý přátelský vztah na důvěře a bez narušení soukromí.

MužNa výlet 45 let Praha

TOP  16.9.2019

Možná jsi tu jen tak náhodou..., hezká, štíhlá, komunikativní..., taková, za níž se muži otočí, zadaná, a přesto hledající. U šálku kávy můžeme naplánovat společný výlet. Ozvi se pohlednému muži 45/182, VŠ. Třeba jen krátce. Děkuji.

ŽenaNa výlet 49 let Praha

TOP  16.9.2019

Ahoj všichni. Dávám dohromady partu na různé akce /výlety, kultura, zajít na pokec a pivo apod, nápady vítány/ pro rozvedené a nezadané a singl a bezdětné + - 40/60 let. Kdo ví že v partě je větší sranda a nezkazí legraci. Smysl pro humor vítán ::))))Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 19 let
Praha
Muž | 40 let
Praha

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  16.9.2019

Máte ráda výlety? , ale momentálně nemáte s kým vyrazit ?. Třeba na poznávací výlet, po Čechách. Je Vám do 45 let, štíhlá, fajn trošku i akční žena s mladší myšlením? Tak napište. Ps: Ideálně z Prahy, nebo její blízkého okolí.

MužNa výlet 62 let Praha

TOP  15.9.2019

Za účelem seznámení rád pozvu některou sympatickou ženu na výlet, třeba do některého lázeňského města. jsem pohodový, zabezpečený a stále ještě aktivní muž. A Ty - příjemná, mladší žena která má zájem se seznámit. Domluvíme se?

MužNa výlet 42 let Praha

TOP  14.9.2019

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k podzimním návštěvám přírody, prostě výletování.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 19 let
Praha
Muž | 40 let
Praha