Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na výlet : Společné cestováníOlomouc

Mám rád: toulání přírodou, zdravý životní styl, čtení. Snažím se být kamarádský, poctivě pracovat, .. Hledám ženu, která ocení, že zorganizuju výlet se stanem. Jsem katolík.

Ahoj hledám někoho kdo by chtěl něco v létě podniknout, střední Morava, Olomouc

Mám delší blond vlasy modré očí postava ani tenká ani tlustá spíš plnoštíhlá výška 166 cm mám ráda klid pohodu a hledám muže na výlety. Jsem ze Zlína vzdálenost mi nevadí. Prosím muže zadané a se závislostmi nepište. Věk muže od 50sáti let.

ŽenaNa výlet 60 let Olomouc

TOP  19.6.2020

Hledám kamaráda na cestování a toulky přírodou. Zn: Společné sdílení zážitků.

Chtěl bych tady vytvořit partu turistů, kteří by rádi společně vyráželi na hory, do přírody, na zajímavé akce atd. Prostě se společně zabavili a užili trochu života. Na věku a pohlaví nezáleží a ani na to odkud jsi. My už se nějak dohromady dame.Ženyži, holky i kluci jsou vítáni. Záleží spíše na dobré povaze, dobré náladě a elánu něco podniknout. Na vás a popřípadě i společné nápady se těší Radek.Ahojjjj

MužNa výlet 26 let Olomouc

TOP  20.5.2020

Mám 26 let, sportovec a nekuřák. Rad bych našel parťačku pro výlety na kole. Pojďme si vyměnit několik zpráv, poslat fotku a uvidíme jake budou sympatie, budu se těšit na Vaše odpovědi, Jarda :)

ŽenaNa výlet 63 let Olomouc

TOP  19.5.2020

Hledám muže na společné výlety, dovolené...hudba tanec...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Hradec Králové
Muž | 62 let
Praha
Muž | 39 let
Holešov

ŽenaNa výlet 42 let Olomouc

TOP  17.5.2020

žena/41/Olomouc - Najde se parťačka/ák na cestování. Aktuálně po zemích Moravských/Českých a až se situace zlepší i dál....

MužNa výlet 34 let Olomouc

TOP  10.5.2020

Zdravím Vás, hledám parťáka(y) na turistické výlety, ideálně z Olomouce a okolí. Nebráním se ani vytvoření nějaké početnější skupiny :) Nejdřív na jednodenní túry, kolem řekněme 20km, později po seznámení nevylučuji třeba i vícedenní výlet :) Jeseníky, Beskydy, Pálava, Moravský kras a mnoho dalšího :)

Bohužel, televizní realita doma s partnerem bývá jiná než moje představy a proto bych chtěl najít pohodovou kamarádku-přítelkyni, kolem 60-ti let, které by nevadil můj stav a má ráda přírodu, kolo, běžky, turistiku, moře, ale i wellness, termál, ples, kino, sjíždí řeky, koupání, opalování, country, ráda jezdí na výlety a snad i umí řídit. Chci toho moc ? Možná, odhalil jsem tím moje zájmy. Pokud jste na tom stejně, dejte zprávu :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Hradec Králové
Muž | 39 let
Holešov
Muž | 62 let
Praha