Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na výlet : Společné cestování

Kino
Hudba
Knihy
Běh
Turistika
Výlety

Štíhlou ženu, která má občas dlouhé víkendy, ráda se někam podívá a má co říci. No ano, chci se doživotně seznámit, jen to ale nechci dělat v té správné rubrice tak strašně moc prvoplánově... :-).

Kino
Umění
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledá se prima kamarád , možná i víc na výlety pěšky, autem, vlakem po Čechách i k sousedům, občas také letadlem k moři. Podnikavý s lehce dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, flexibilní v čase i prostoru. Příroda, památky, kultura, moře, voda, hory, dobré jídlo a pohoda. Tak co?

Ahoj, hledám alespoň trochu akční ženu, která by trávila společný čas na kole, pěšky či autem. Hory, jízda na kole, výlety. Omlouvám se, že možná neodpovím všem

Ahoj, nejen na výlet, ale i za kulturou, na pokec, na skleničku a vůbec ......na vše možné i nemožné...... hledám volného sympaťáka .

MužNa výlet 57 let Praha

TOP  24.8.2019

Často létám na dovolenou za teplem k moŕi a užívám si tam all inclusive a relax. Protoźe cestuji sám musím ale stále cestovkám připlácet zbytečně navýšení ceny za "single room". Pokud jsi sympatická mladší źena a také řešíš stejný problém, budu rád kdyź se ke mě přidáš a vydáme se někam spolu. Jsem stále aktivní, zabezpečený, pohodový muž. Nehdej prosím v této mé nabídce nějaký postranní záměr. Vše seriozně. Domluvíme se?

Mám všechno co potřebuji k životu, mám práci, bydlím, jezdím, baví mně lyžování, baví mně kolo, baví mně cestování, ale už mně nebaví být na všechno sám, hledám menší štíhlou nekuřačku s vyřešenou minulostí, alespon trochu sportovně založenou, které by nevadilo cestovat k moři, na hory nebo někam s kolem obytným autem a né jen pětihvězdičkové hotely.Nejlépe napořád

Nehleda nas nekdo?Na toulky prirodou a mozna i zivotem?:-)Jsme tri ja a fíííík a fíííí.bydlime na chate u lesa.Mame radi prirodu, neradi mesto, shon.Jesenice u prahyDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 64 let
Brno
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 19 let
Praha
Muž | 65 let
Zlín

MužNa výlet 49 let Brno

TOP  24.8.2019

Třeba zde najdu fajn sympaťandu na výlety, nebo jen tak na toulání přírodou. Vypadnout z města, civilizace a poslouchat vítr mezi stromy a sledovat západ slunce nad krajinou ... jsi zde taková?

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  24.8.2019

Jela by jste někam na poznávací výlet, po Čechách.A nemáte s kým? Je Vám do 45 let, štíhlá, fajn trošku i akční žena a mladší myšlením? Tak napište. Ps: A Kam třeba Hrad, zámek, muzeum, přírodní památka apod. Ideálně z Prahy, nebo její okolí.

ŽenaNa výlet 40 let Brno

TOP  23.8.2019

Hledám fajn človíčka na poznávací výlety, procházky přírodou. Klidně se můžeme domluvit i do kina, do divadla.... :) Budu ráda za příjemnou společnost. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 64 let
Brno
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 40 let
Praha