Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na výlet : Společné cestování

Hledá se prima kamarád , možná i víc na výlety pěšky, autem, vlakem po Čechách i k sousedům, občas také letadlem k moři. Podnikavý s lehce dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, flexibilní v čase i prostoru. Příroda, památky, kultura, moře, voda, hory, dobré jídlo a pohoda. Tak co?

MužNa výlet 48 let Liberec

TOP  27.2.2020

Sympatický podnikatel se smyslem pro humor, VŠ, 46 let, hledá kamarádku na víkendové chataření, výlety, cestování, pobyty u moře, večeře, kino, bazén, atd. S perspektivou navázání vážného vztahu. Jsi sympatická a pohodová, požitkářka se smyslem pro vše krásné a ve věku 35 – 45 let ? Budu se těšit na Tvoji odpověď !

Štíhlý, hledám osamnělou ženu, kamarádku i přítelkyni, ne sportovkyni, nekuřačku, k seznámení, výletům, vlakem, autem, busem..., procházkám a příjemným sdílením času, cca z okolí ul, dc, tp.

ŽenaNa výlet 34 let Praha

TOP  28.2.2020

Najde se tady pohodar se smyslem pro humor na spolecne vylety z Prahy?

Jenom zoufalky? Rád bych pozval příjemnou, pohlednou ženu někam na výlet, případně procházku městem. Ukážeš mi zajímavá místa? Jsem ve Znojmě nový.

Hledám sympatickou, upřímnou, věrnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí. Která dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu.Hledám dívku, která má vůli citlivě budovat plnohodnotný vztah založený na rodině a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 66 let
Zlín
Muž | 38 let
Zlín
Muž | 41 let
Praha

MužNa výlet 29 let Praha

TOP  28.2.2020

Hledám parťačku/parťáka na občasné jednodenní výlety. Prostě sebrat batoh a vyrazit po svých, vlakem... náročnost tak, jak se nám prostě bude toho dne chtít ;) Nejde mi jen o výlet, ale prostě cestou se klíďo stavit na kafe, čaj, pivo... a u toho třeba v klidu popovídat o radostech i těch temnějších místech všedních dní ;) Tomáš

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  28.2.2020

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 40 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto.

Hledám ženu, věk ani bydliště neřeším, na společný wellnes pobyt na tři noci 17.-20.3.2020. Pro tebe vše zadarmo.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 66 let
Zlín
Muž | 38 let
Zlín
Muž | 41 let
Praha