Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na výlet : Společné cestování

MužNa výlet 34 let Zlín

TOP  24.2.2020

ahoj, rád bych se seznámil s holkou, která chce jet do gstaadu nebo i jinde do švýcarska. čau aleš

MužNa výlet 31 let Praha

TOP  23.2.2020

Ahoj, chtěl by někdo vyrazit na velikonoce na třídenní výlet? Jde o 10. - 12. dubna (pátek až neděle). Půjde se ze Sušice, přes Horažďovice, Strakonice až do Písku. Samozřejmě je možné se přidat i na jeden den.

Ahoj hledá se normální a obyčejná holka která chce prožívat spousty krásného v přírodě jen tak s batohem u ohně pod hvězdami spolecne víkendy nachozene kilometry a spousty krásného a neobjeveného ( ti z vás co potřebuji hotely a ubytování ani nepište byl by to vzájemně promarněný čas . Chlap 32 let s ov

MužNa výlet 36 let Olomouc

TOP  10.2.2020

Pujde nějaká holka projít mokřady v okolí Horky nad Moravou?, napiš

MužNa výlet 31 let Praha

TOP  4.2.2020

Příjemná se smyslem pro humor, cestování? Pokud jsi přesvědčena, že to jsi a nevadila by Ti má dcera 8let a občas i 4 letá, tak napiš. Pokud sama máš ratolest, bude to o zábavnější.

Jsem sama s dvouletých chlapečkem a hledáme jinou maminku, se kterou bychom občas mohli podniknout nějaký výlet, procházku do přírody, po památkách a podobně. Těšíme se na odpověď.

MužNa výlet 30 let Praha

TOP  14.1.2020

Taky jsi rád/ráda za každou příležitost, když můžeš odhodit boty a užívat si chůzi bosky? Já rozhodně! :) Bylo by fajn najít tu někoho, kdo to má stejně. Můžeme klidně zajít na bosou procházku nebo i běh. Prostě jen tak, nezávazně, pro radost. :) Praha a okolí.Dobrý den dámy, hledám ženu, která by si semnou zaletela tento víkend k moři. Ideálně Malorka, ale to už je na vzájemné domluvě. Já zajištěny 35, lety rozvedený chlápek. Kterej chce ještě něco zažít.

Bylo by fajn najít někoho, kdo rád cestuje, sportuje, s kým bychom si rozuměli.

ŽenaNa výlet 31 let Olomouc

TOP  17.11.2019

Najdu kamaradku? Ja a muz hledame rodinou pritelkyni... vylety, posezeni u vinka, termaly ..atd... pisni napiseme si a neco podnikneme? Neboj se.. :-)