Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na výlet : Společné cestování

MužNa výlet 62 let Chrudim

TOP  11.2.2020

Hezký den, hledám sympatickou, pohodovou přítelkyni, raději nekuřačku. Občas jezdím, zatím sám, na jednodenní, nebo víkendové výlety po republice. Hlavně na různá hezká místa v přírodě, na památky, výstavy... Pokud máš čas a doma to máš bez problémů, jezdi se mnou.... Jsem finančně a téměř časově nezávislý. Nehledám sponzora ani zlatokopku... Možná časem, při vzájemných sympatiích, najdeme společných zájmů víc...

MužNa výlet 65 let Ostrava

TOP  30.1.2020

Hledám příjemnou optimistku, aktivní, sympatickou ženu ke společným zážitkům, zábavě, kulturním akcím a užívání života. Také ke společnému krátkému či delšímu cestování po CZ a Evropě, i dál, za oceán = nechci platit single pokoj :-) Společné prožitky se umocňují a vzpomínky zesilují. Leckde jsem byl, chci vidět i další krásná místa (ale samotnému se mi nechce). S manželkou nikam nejezdím, necestuji, nechodím ... Já 65/168 štíhlý, VŠ, sportuji, bezproblémový, nekuřák z Ostravska

ŽenaNa výlet 64 let Praha

TOP  26.1.2020

Najde se vyšší sympatický parťák z Prahy a nejbližšího okolí na cestování, turistiku, kulturu a trávení volného času pro 63/170 optimistku?

Mám ráda občasné cestování, ale i trochu sportování.Nekuřačka, 65 r.štíhlá.

MužNa výlet 63 let Praha

TOP  6.1.2020

Rád bych pozval některou sympatickou mladší ženu na procházku zimní Prahou spojenou s ochutnávkou teplého svařáku. Nezávazně.

Hledám kamaráda či kamarádku na společné výlety do přírody o víkendech a na společné běhání.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 66 let
Zlín

ŽenaNa výlet 64 let Brno

TOP  24.11.2019

Hledám sympatického, spolehlivého optimistu za účelem navázání trvalého přátelského vztahu na úrovni. Mé zájmy jsou všeobecné - výlety, vycházky, příroda, plavání, wellness, kultura...Jsem aktivní, komunikativní, optimistická, se smyslem pro humor i zodpovědnost. Uvítala bych kontakt od muže z Brna 60+.

ŽenaNa výlet 65 let Praha

TOP  7.11.2019

Hledám optimistickou kamarádku na jednodenní výlety a poznávání hezkých míst. Můžeme chodit po horách, navštívit hrady, poznávat skryté krásy Prahy a vše, co nás napadne.

ŽenaNa výlet 65 let Ostrava

TOP  31.10.2019

Hledám kamaráda/kamarádku na výlety do přírody, k vodě, moři, wellness, za kulturou. Vše je o vzájemných sympatiích a stejných zálibách za poznáním. Ve dvou se cestuje lépe.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 66 let
Zlín