Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Po Evropě : Společné cestování

ŽenaPo Evropě 44 let Praha

TOP  27.9.2019

Ráda bych vyrazila jednou za čas na prodloužený víkend do zahraničí a hledám spolucestující (raději ženu). Mám představu najít levnou letenku do pěkné destinace a zorganizovat si 3 dny plné poznávání jiné země - historie, architektura, lokální jídlo. Nejsem baťůžkář, ale ani nepotřebuji bydlet Ritzu. Pokud to máš podobně, tak se ozvi.

ŽenaPo Evropě 36 let Praha

TOP  21.9.2019

Ráda bych vycestovala v termínu od 28.9.-15.10. na last minute v Evropě a hledám partaka nebo partacku. Prosím nekuřák do 50ti let + fotku. Letecky z Prahy nebo Drážďan, destinaci domluvíme. Já - ráda cestuji, baví mě výlety, túry, památky i pláž, jsem nekuřačka, VŠ; ze severu Čech. Ideální vnímám k dovolené pobytový zájezd s výlety, nějakým sportem, kulturou. Jsem štíhlá, sportovní, ráda běhám, plavu, túry a kolo. Mám ráda i sluníčko a klidně někdy vydržím i celý den s knížkou na pláži B-)

Co třeba trocha romantiky v říjnu u moře? Každý přece občas zatouží mít někoho, s kým si rozumí a s kým stráví hezké chvíle, zažije hezké zážitky, nějaký výlet nebo dovolenou a pak zase se vrátí ke svým zvyklostem. Je mi 66 let, 179 cm, 87 kg. Finančně jsem zajištěn, takže nehledám bydlení ani sponzora. Mám rád cestování, toulky přírodou, památky, pobyt u moře. Najdu spřízněnou ženskou duši?

Jsme dvě ženy 65+ (aktivní) a máme v plánu cestovat (cca v lednu až březnu 2020) po některém z Kanárských ostrovů a to na vlastní pěst. Mluvíme anglicky, nemluvíme španělsky. Jedna z Prahy, druhá z Kolína. ŹENY - budeme rády, když se ozvete. Bereme i jiné dobré nápady. Pište, prosím, na adresu Hana

Jezdím dost často do různých měst, hlavně Rakousko, Německo, Itálie apod. většinou vlakem, no a po vyřízení věcí je i čas na kafe prohlídku města, vykoupání v moři apod. A hledám asistentku která není "Fiflena" , třeba pomůže s věcma, nevadí ji vstávat brzo, apod. Chovám se někdy jak děcko takže si budu rozumět i se studentkou.

Ahoj, hledá se spolucestující - žena, parťačka a nekuřačka na dovolenou v září do slunného Řecka-Olympská riviéra, odlet je z Prahy, ubytování v blízkosti pláže. V ceně výhodnější, než lázně v ČR, pobyt má léčebné účinky, mnohem účinnější, než lázně, vhodné pro léčení různých alergií.

MužPo Evropě 44 let Praha

TOP  13.9.2019

Ahoj, najde se zde nějaká odvážná žena, která by se nebála jet na Sicílii? Chtěl bych projet celý ostrov autem po sektorech - vždy po několika dnech se posunout o kus dál? Cca 7-10 dní, ideálně po 25.9. Budu se těšit na odpověd. JirkaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Brno
Muž | 29 let
Praha
Muž | 66 let
Krnov
Muž | 19 let
Praha

Nemá někdo zájem projít severozápadní pohoří Malorky.Začátkem října. Věk do 60 let s angličtinou.

Ráda bych se seznámila s mužem, či ženou, kteří rádi cestují, ale i po Česku. Budu se těšit.

ŽenaPo Evropě 51 let Kyjov

TOP  8.9.2019

Hledám pohodovou kamarádku na cestování - u nás i v zahraničí. Ráda objevuji nová místa, chutě, zvyky. S cestovkou i bez.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 66 let
Krnov
Muž | 29 let
Praha
Muž | 19 let
Praha