Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Po Evropě : Společné cestování

Hledám někoho, kdo chce cestovat na dovolenou, nebo jen tak za zážitky, ale nemá momentálně s kým. Destinace Španělsko, Mallorca, nebo kamkoli...a s humorem. Pokud jsi taky sám/sama, ozvi se. Každý za své.

Ahoj, celkem zachovalý "důchodce" 65 let hledá trochu příjemný a i tolerantní protějšek pro společné cestování podle vzájemné dohody. Jezdit sám není ono a ještě se to většinou prodražuje. Podmínkou není nic. Výhodou je trocha inteligence, času a případně hodně sympatie, pokud se objeví.

Je Ti 60 – 72 let, jsi ze Středočeského kraje, žiješ sama a nechceš to měnit, jsi celkem spokojená, máš vše co potřebuješ, ale občas Ti chybí přítomnost muže, se kterým by sis popovídala o něčem jiném než s kamarádkami, podnikla nějaký výlet, jela na dovolenou k moři, protože sama to není ono? Napiš, počáteční písmenka napoví, co bude dál. Je mi 65 let, měřím 179 cm, střední postava, soběstačný. Mám rád přírodu, památky, cestování a vše co patří k životu.

MužPo Evropě 66 let Brno

TOP  4.9.2019

Podrobná poznávačka Řeckem - Atika, Thesálie a hlavně Peloponés.

Co trocha romantiky v září u moře? Každý přece občas zatouží mít někoho, s kým si rozumí a s kým stráví hezké chvíle, zažije hezké zážitky, nějaký výlet nebo dovolenou a pak zase se vrátí ke svým zvyklostem. Je mi 66 let, 179 cm, 87 kg. Finančně jsem zajištěn, takže nehledám bydlení ani sponzora. Mám rád cestování, toulky přírodou, památky, pobyt u moře. Najdu spřízněnou ženskou duši?

Je tu konec léta.. co tedy ještě trocha romantiky u moře? Každý přece občas zatouží mít někoho, s kým si rozumí a s kým stráví hezké chvíle, zažije hezké zážitky, nějaký výlet nebo dovolenou a pak zase se vrátí ke svým zvyklostem. Je mi 66 let, 179 cm, 87 kg. Finančně jsem zajištěn, takže nehledám bydlení ani sponzora. Mám rád cestování, toulky přírodou, památky, pobyt u moře. Najdu spřízněnou ženskou duši?

Čas dovolených u moře se chýlí ke konci. I já se ale ještě těším na tu úžasnou dovolenkovou atmosféru a na to jak si to budu zase užívat. Poslední roky ale jezdím sám a to není ono. Najde se žena v mém věku, která by si tu pohodu ještě letos chtěla užít se mnou. Je mi 65 let , jsem dost aktivní, rád poznávám nové kraje, mám rád přírodu, památky a milou společnost. Chtěla bys to zkusit se mnou? Napiš.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Brno
Muž | 66 let
Krnov
Muž | 19 let
Praha
Muž | 48 let
Kladno

Je mi 66 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Mám rád výlety, památky, přírodu, hory, jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat. Hledám ženu, která je již v důchodu, má také ráda přírodu, památky, cestování, nechce se trvale vázat, ale hledá někoho, s kým by užívala vše příjemné co život nabízí. Občasná setkání, společné výlety, na dovolenou k moři a společně sdílet všechny ty krásy a radosti.

Pro aktivni dovolenou bych rad takto poznal zenu. Vitana aktivni znalost jazyku, ridicske zkusenosti zkusenosti=RP. Pokud mozno nekuracka.Ja neholduji koureni ani alkoholu.

ŽenaPo Evropě 51 let Praha

TOP  31.8.2019

Ahoj, hledám kamarádku na poznávací výlet nebo i pobytový k moři v druhé polovině září.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Brno
Muž | 19 let
Praha
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 66 let
Krnov