Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Po Evropě : Společné cestování : Hradec Králové

Ahoj, celkem zachovalý "důchodce" 65 let hledá trochu příjemný a i tolerantní protějšek pro společné cestování podle vzájemné dohody. Jezdit sám není ono a ještě se to většinou prodražuje. Podmínkou není nic. Výhodou je trocha inteligence, času a případně hodně sympatie, pokud se objeví.

Hledám někoho, kdo by se mnou cestoval. Jsem Američan žijící v České republice. Chtěl bych jít touto cestou na výlet do Estonska nebo někam. Mám Transit van, bude to kemp, zastavte se kdykoli a kdy chcete, podívejte se a bavte se letos v srpnu. Udělal jsem to před několika lety do Rumunska, bylo to příjemné období. Někteří sežerou, uvaří se i já, mám veškeré kuchyňské vybavení a gril. Pro zábavu a sdílení dobrých časů potřebujete jen zábavnou osobu.

I am looking for some one to travel with me. I am American man, living in Czech republic. I would like to go on road trip to Estonia or some where along this way. I have Transit van, would be a camping, stop where ever and when want to, sight see and have nice time this August. I did this several years ago to Romania, was nice time. Eat out some, cook our self too, I have all of cooking gear and grill. Just need fun person to go and share good times with.

Dobrý den. Cestoval by se mnou někdo koncem prázdnin na 4 - 5 dní do Kišiněva ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 66 let
Krnov
Muž | 51 let
Brno
Muž | 29 let
Praha