Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Po Evropě : Společné cestování : Ostrava

Milé dámy. Přečtěte si seriozní inzerrát nabízející prožití společné dovolené. Vše během ní může být dle vzájemné dohody. Dopravu a část ubytování hradím. Vše ostatní si můžete ověřit na schůzce, která před odjezdem musí proběhnout.

Chci si splnit plán pro toto léto a strávit 7 až 14 dnů u středozemního moře Chorvatsko, Řecko, Baleáry, Bulharsko. Nabídka je obrovská, ale ne pro 1 osobu. Příplatek za 1 lůžkový pokoj se téměř rovná platbě za 2 osoby. A proto hledám ženu mladistvého vzhledu, ukecanou ve věku do 58 let (omluvám se ne baculku), která chce strávit dovolenou třeba i s vnoučetem ve výše uvedených destinacích v termínu od 12.8.2019 do konce září s tím, že uhradím 50% nákladů. Pozor, žádný sex.

Ahoj, hledám slečnu, která by chtěla cestovat a touto formou se seznámit. Začít můžeme od Beskyd... Podnikám, ale na léto jsem si naordinoval volno. Nikam nespěchám. Rád bych našel VŠ, nebo studentku na prázdninách. Nekuřačku. Nemám zájem o dopisování. Pokud nepřijdeš ani na zákusek do cukrárny, asi nebudeš cestovatelský tip :-)

Parťáka na cestování po Evropě, po horách, mořích i galeriích - mám šanci najít?

ŽenaPo Evropě 55 let Ostrava

TOP  24.3.2019

Hledám ŽENU - spolucestující na poznávačky po Evropě. Např. Island, Skandinávie, Pobaltí, Irsko, Norsko, Albánie, případně na zajímavá místa či akce, výstavy apod. Na cca max 9 dní. Jsem z Ostravy, VŠ, nekuřačka, pohodová, s odrostlými dětmi, bez partnera.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 29 let
Praha
Muž | 51 let
Brno
Muž | 19 let
Praha