Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Po Evropě : Společné cestování

Partnerku, seniorku na spol.dovolenou z Prahy a okolí.Květen-červen, výběr nechám na společnici.Fotku zašlu na mail.

ŽenaPo Evropě 42 let Praha

TOP  24.2.2020

V květnu plánuji s dcerou (9 let) navštívit Disneyland v Paříži. Přidá se k nám někdo?

MužPo Evropě 68 let Praha

TOP  24.2.2020

Gran Canaria - Maspalomas v březnu 2020, 10 dní. Přidá se milá štíhlá žena? Apartment mám zajištěný, náklady za let, apartment a auto na celou dobu ca. 12.000. Těším se na odpovědi pokud možno s fotografií. Podrobnosti telefonicky a případně na Skypu. Zdraví Jaroslav.

177/72/53 Američan, mluvící Český Škotsko, Severní Irsko, Londýn 14-27 červen. Hledám společníci středověku, nekuračku. Ubytování a dopravu mám zajištěnou a ne potřebuji příspěvek.Prosim o foto!

Korfu, Lefkada, Mallorca, Madeira, Španělsko i jinam....... Hledá se spolucestující raději muž .Připlácet za lůžko zbytečné.Možný i delší pobyt přes zimu.

Hledám partnerku na cestování časem na společné bydlení v mém domě a na vše krásné

Ahoj:), hledám parťáka na společné cestování:)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník

MužPo Evropě 26 let Praha

TOP  22.2.2020

Mám zvláštní požadavek. Chci o víkendech jednou za čas cestovat po Čechách za turistikou, kdekoli to bude zrovna výhodné, a pokud to bude nutné, se někde ubytovat. Problém ale je, že nemám nikoho, kdo by se mnou jel a většina ubytování je pro dva lidi. Hledám proto osobu (může jich být klidně víc), s kterou bychom spolu procestovali zajímavá místa.

Hledám ženu, která je již v důchodu, má ráda přírodu, památky, cestování, moře a jela by se mnou na jaře na Kanárské ostrovy nebo jinam poznávat nové kraje. Je mi 67 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat.

ŽenaPo Evropě 42 let Praha

TOP  21.2.2020

Přidá se někdo od 15.3.- 19.3. na cestu do Algarve? Letenka z Vídně za cca 1 500, -.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník