Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Po Evropě : Společné cestování

177/72/53 Američan, mluvící Český Škotsko, Severní Irsko, Londýn 14-27 červen. Hledám společníci středověku, nekuračku. Ubytování a dopravu mám zajištěnou a ne potřebuji příspěvek.Prosim o foto!

Hledám štíhlejší ženu do 72 let na jarní výlet autem s obytnou úpravou na Sicílii ! Jan

MužPo Evropě 51 let Brno

TOP  28.2.2020

Prý příjemný pohodový "kluk" by se rád seznámil...s milou a usměvavou "holkou" jsem rozvedený bez závazků z Brna. Co takto prožít krásné jaro ve dvou? Trochu sport, cestování kino, divadlo...najdu?

Hledám nudistku, která zvažuje že by odjela v nejbližší době natrvalo do zahraničí, někam kde je teplo a sluníčko celý rok. Měla bys být bez závazků, 35 - 55 let, anglicky mluvící, štíhlé postavy, finančně zabezpečená. Věřím, že najít tady vhodnou partnerku je skoro nemožné ale říkám si kdo hledá ten najde. Prosím foto nejlépe celé postavy.

ahoj, rád bych se seznámil s holkou, která chce jet do gstaadu nebo i jinde do švýcarska. čau aleš

Partnerku, seniorku na spol.dovolenou z Prahy a okolí.Květen-červen, výběr nechám na společnici.Fotku zašlu na mail.

ŽenaPo Evropě 42 let Praha

TOP  24.2.2020

V květnu plánuji s dcerou (9 let) navštívit Disneyland v Paříži. Přidá se k nám někdo?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník

MužPo Evropě 68 let Praha

TOP  24.2.2020

Gran Canaria - Maspalomas v březnu 2020, 10 dní. Přidá se milá štíhlá žena? Apartment mám zajištěný, náklady za let, apartment a auto na celou dobu ca. 12.000. Těším se na odpovědi pokud možno s fotografií. Podrobnosti telefonicky a případně na Skypu. Zdraví Jaroslav.

Korfu, Lefkada, Mallorca, Madeira, Španělsko i jinam....... Hledá se spolucestující raději muž .Připlácet za lůžko zbytečné.Možný i delší pobyt přes zimu.

Hledám partnerku na cestování časem na společné bydlení v mém domě a na vše krásné

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník