Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Po Evropě : Společné cestování

Hledám partnerku na cestování časem na společné bydlení v mém domě a na vše krásné

Ahoj:), hledám parťáka na společné cestování:)

ŽenaPo Evropě 25 let Brno

TOP  11.2.2020

Zdravim :) Rada bych s někým letěla do Stockholmu, ale i do jiných měst. Termín : 25 března -1dubna Rada cestují a rada bych si s tímhle našla někoho koho to také baví :)

Ahoj, najdu tu nějakou stejně ulítlou parťačku/parťáka na lowcost cestování? Nemám zájem válet se týdny na pláži a cpát se 5x denně v hotelu až k prasknutí. Láká mě dobrodružství, kdy si sbalíte batoh a prostě vyrazíte třeba i stopem neznámo kam :D Parťáka do nepohody, pozitivního.. někoho s kým je sranda. Miluju hory a přírodu, ale i města a památky. Na věku ani bydlišti asi moc nezáleží.. každopádně mně je 25 a jsem z Brna.

Ahojda, je mi 26, ráda cestuji, po Česku, Evropě i dalších kontinentech. Aktuálně mi však chybí správná parťačka / parťák na cestování (kamarádky, se kterými jsem cestovala, jsou těhotné, další šetří na dům...). Pokud hledáš i Ty parťačku na toulky Českem a Evropou - prostě máš volný víkend a máš chuť sbalit batoh a vyrazit do Říma, Athén, Avignonu... třeba si budeme rozumět. Jde mi opravdu jen o parťačku či parťáka na cesty, jsem šťastně zadaná a nehodlám to měnit!