Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Hledám zde ženu, kterou lákají exotické země a cestování, jejíž srdce je plné touhy po dobrodružství. Ve dvou se to lépe táhne.

Přála bych si seznámit se s podnikavým mužem, který je ochoten cestovat daleko za hranice obyčejných dnů. Nejlépe do jižní nebo střední ameriky, ev. Mexika - a to již v listopadu - prosinci 2020 aspoň na dobu 1 měsíce. Jsem snad pohodová, nebojácná holka se sedmi křížky na krku.

Je tu odvážná dívka, žena, která se mnou vycestuje na přelomu roku 2020/21 za sluncem a dobrodružstvím? :o) Zn: svět je náš

Atraktivní žena hledá sympatického muže, který ji pozve na společné cestování a poznávání do tepla a třeba i cestu životem..

Jsem hezká štíhlá 175 cm tmavovláska. Hledám zcestovalého muže (po vlastní ose zejména) s chutí i nadále cestovat - třeba i kolem světa a zároveň mít velmi hezký partnerský vztah a zázemí doma v ČR. Jste-li vysoký optimista, nezadaný nekuřák z Prahy či okolí, věrný charakterní člověk co má rád milování a stejně tak cestování různě po světě... Muž, kterému se daří celkově v životě a je praktický..napište s fotem.Děkuji.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha

Rok se s rokem sešel a plánuji opětovně, jako každý rok, na zimu další cestu, tentokráte do Indického oceánu a Afriky, Nabízím spoluúčast resp. i financování, (zhruba 20 dní - informace dodám), pohledné, dámě , max. do 58ti let, od které je očekáváno, že se dokáže za financovaný pobyt příjemnou formou odvděčit sea cpt. Vladislav H..

Leden nebo únor 2021...za sluncem spolu někam hodně daleko?Pohledná SŠ

Ahoj, hledám tu ženu, kterou bych mohl pozvat na dovolenou k moři. Nejlépe Egypt, Turecko, záleží jen na domluvě. Na věku mi nezáleží, vdaná, rozvedená to je jedno ( může ti byt 20 ale také 50) záleží jen na vzájemném porozumění. Můžeme se scházet i po dovolené, nebo podniknout i další. Nehledám jednorázovku, hledám pouze jednu dlouhodobou ženu. Foto rád vyměním, a vic informaci rád napíšu :)) přeji hezký den :))

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha