Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Leden (nebo i únor, březen) v teple u moře. Vhodné pro časově a finančně nezávislou ženu. Trochu znát AJ je plus.
Hledám parťačku nebo parťáka na cestování nejen po Česku, Evropě ale i po vzdálenějších koutech světa. Štíhlá SŠ, 60/165/65
Hledám partnerku na cestu do Thajska nebo za jinou exotikou kdykoliv mezi 22.12.-1.1.19.Jsem bez závazků s chutí poznat fajn holku.Pokud ti chybí léto a moře napiš,skočíme na kafe a vzájemné sympatie napoví. A kdyby to bylo moc narychlo,nevadí,můžeme prozatím zkusit třeba lyže nebo wellness. VŠ 44–176/77 se zájmem o kulturu,cestování a sport se těší na Tvoji odpověď a foto. Na oplátku zašlu svoje.Věk nerozhoduje. Můžeme spolu trávit čas ve společnosti a kdo ví, časem z toho může být i něco víc.
Mám v plánu se vydat ještě ted v prosinci, nebo lednu 2019 někam za teplem k moři. Např. do JAR nebo Egypta. Najde se někdo kdo má podobný nápad a chtěl by sel přidat? Nechce se mi připlácet cestovce navíc zbytečně peníze za single room. Domluvíme se spolu?
ráda bych vyrazila v únoru někam za teplem,plánuje někdo cestu do exotické země?Určitě by byla výhodou znalost cizího jazyka
Hledá se parťačka na dobrodružnou cestu kolem světa, začínám koncem ledna v Indii a na Sri Lance. Jsem vegetarián a abstinent, nekonzumního myšlení a hodnot. Přestože se na cestách vydávám i do velmi odlehlých oblastí, není se toho třeba bát (zvládne to každý, kdo to zvládnout chce) a někdy cestuji i docela „normálně“, třeba po památkách (ale nikdy to není na dva nebo tři týdny - taková cesta je součást života, ne uspěchaná dovolená). Právě si na cestu vydělávám v Anglii, končím tady 14.1.
Florida Má nekdo podobny plán?
Ahoj, co takhle výlet vlakem až do Vietnamu. Hrubou představu mám, chceš se dozvědět více?
Hledá se veselá dívka či žena pro společné cestování za teplem a exotikou. Jsem rozvedený, bezdětný, společenský a nebaví mě už cestovat solo. Najdu tě nebo budu dál cestovat sám?
Hledám partnerku se kterou bychom současně cestovali kdekoliv po světě a u nás, věnovali se sportu, výletům, kultuře a mnohému dalšímu. Rád bych, aby jsi byla VŠ, štíhlá a z Brna nebo jižní Moravy. Jazyky znám, ve světě se vyznám, ale chtěl bych zažívat mnohé ve dvojici a mít společně radost zdvojnásobenou. Možná seznamování již nyní o Vánocích.