Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Chci se vydat někam na dovču za teplem k moři. Rád se tu domluvím s pohodovou a sympatickou mladší ženou a můžeme někam vyrazit společně. Termín a lokalitu vybereme samozřejmě po vzájemné dohodě. A nebo vyjedeme zatím třeba jen na nějaký wellnes víkend tady u nás v čr abychom se lépe poznali? Nehledej v tomto prosím jen snahu o navázání partnerského vztahu. Můžeme to strávit i jen jako přátelé, a dále uvidíme ... Ozvi se a domluvíme se.

Dobrý den sympatické dívce,která by měla zájem o pozváni na dovolenou k moři.Honz

Ciao divka do 40 let cestovani po USA?? ziji v MIAMI TENNIS KOLO LONGBOARD POTAPENI PIVKO VINKO NE ABSTINENTKA PLS??????

Hledám doprovod na přelomu září a října. Destinace,Kuba nebo Egypt. V případě možná i domluva na jiné destinací. Naprosto odpočinková dovca. Opalování a lenošení u moře.

Hledám akční kamarádku (ne partnerku), která má čas a prostředky na různé aktivity jako cestování, lyžování, bruslení, plavání...Je natolik variabilní, že by se mnou chtěla na různé výlety, pobyty, pozvala by mě na víkend a některý víkend strávila u nás, jako základnu výletů do okolí. Nebo jen tak k popovídání u vínečka. Která by se mnou letěla třeba za synem do Nikaraguy, když by přítel nemohl a pod...Hlavně veselá a bezproblémová, protože co nemůžu změnit, to neřeším...a nemoci taky né....

Letos pojedu do Vietnamu (16dní,50tis.,CK). Přidá se někdo?

50tnice, silné post., nesportovní typ . . . hledá spolucestující na "levný" RELAX u moře, cca 10-14dni LM, ALL . Červen. Nechci platit za neobsazené lůžko. Jsi na tom podobně?? Nezávazné setkání předem + dohoda. . .a můžeme letět. ??

Výkonný NAS QNAP

Jsem ženatý muž (45 let), nekuřák z Prahy. Rád bych se někam po Evropě nebo i dál podíval. Upřednostňuji individuální turistiku, ale cestovat sám mě nebaví a v mém okolí není nikdo se stejným cestovatelským nadšením. Nemám problém vše zorganizovat ani se přizpůsobit. Preferuji ženu, sice skrytě nehledám erot.rozptýlení ale přece jen eventuelní ponorka se lépe snáší mezi příslušníky opačného pohlaví. Moje představa je podzim 2017, na 1-2 týdny a finančně napůl. Cíl a detaily by se doladily.

ráda bych našla parťáka,parťačku na cestování do exotických zemí,někoho kdo umí anglický jazyk a rád poznává nové země a jejich kulturu

Ahoj, našel bych tu někoho, kdo by se v lětě nebo v listopadu chystal na cca 10 - 12 nocí BEZ CESTOVKY na výlet, který by nemířil prioritně na pláž nebo za adrenalinem? Ne draze, ale ne úplně nejlevněji, poznávat přírodu a případně i další zajímavosti:-) Preferoval bych země jako Uganda, Namibie, Kolumbie, Ecuador nebo Indonésie, ale klidně se můžeme dohodnout třeba na Keňu, Madagaskar nebo něco dalšího, místo i program je k dohodě. Jsem bohužel pracovně omezený, pokud jde o délku výletu.