Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Plánuji se v nejbližších dnech vydat ještě znovu na dovču někam k moři. V současné době ale nemám s kým a nechce se mi připlácet cestovkám zbytečně za "single room". Rád se tu domluvím s nějakou slečnou nebo paní a můžeme někam vyrazit společně. Nehledej v tom prosím žádný vedlejší záměr. Můžeme tu dovolenou spolu strávit i jen jako přátelé. Termín a lokalitu vybereme po vzájemné dohodě. Jsem naprosto pohodový a muž a s každým se domluvím. Ozveš se? Děkuji a těším se.

Také rád cestuješ a nemáš s kým? Tak jsme na tom stejně, ozvi se, něco najdeme a společně co nejdříve odletíme.

Ahoj, koncem září chci jen do tepla k moři a rád bych s nějakou milou slečnou, samotnému se mi nechce a ve dvou je to určitě lepší, tak budu rád, když se nějaká zábavná a šikovná slečna tak do cca 37 let ozve a nějak už se spolu určitě domluvíme.. :-))

Přenechám dovču do Egypta 5* hotel, 14.9.-21.9 cena je 13.630Kč/osoba a 27 dolarů jsou Víza/ osoba. Odlet z Brna. Mám tam zálohu (možno ověřit v cestovce), bohužel druhá osoba vypadla. HOTEL : Radisson blu resort. Přepis hradím já. Vše přes cestovku, není to žáden podvod, jen potřebuji vyřešit tuto situaci.

Hledám spolucestující/ho do Egypta 5* hotel, 14.9.-21.9 cena je 13.630Kč a 27 dolarů jsou Víza/ osoba. Odlet z Brna. Mám tam zálohu, bohužel druhá osoba vypadla. Jsem žena 41 let. Upozorňuji, nehledám sex. HOTEL : Radisson blu resort. MUSIM TO VYRESIT DO UTERKA, JINAK PRIJDU Ó ZALOHU, NECHCI DAVAT STORNO NA TU DRUHOU OSOBU A DOPLATIT JEDNOLUZKOVY POKOJ. PREPSANI 500 PLATIM JA!!!! Jen seriózní nabídky!!!!

Ideálně bych rád našel inteligentní, alespoň trochu hezkou, štíhlou, tolerantní ženu, kolem 50 let, sportovně založenou se všeobecným rozhledem, se zájmy zejména o sport a cestování. Jsem VŠ 59/174/75. Myslíš, že chci moc?

Jsem ženatý muž (46 let), nekuřák z Prahy. Rád bych se někam po Evropě nebo i dál podíval. Upřednostňuji individuální turistiku, ale cestovat sám mě nebaví a v mém okolí není nikdo se stejným cestovatelským nadšením. Nemám problém vše zorganizovat ani se přizpůsobit. Preferuji ženu, sice skrytě nehledám erot.rozptýlení ale přece jen eventuelní ponorka se lépe snáší mezi příslušníky opačného pohlaví. Moje představa je podzim 2017, na 1-2 týdny a finančně napůl. Cíl a detaily by se doladily.

.. nějaká žena na úrovni, co se nechá pozvat na pláž?

Chci jet za rok na Kubu nebo Zanzibar / aspoň 2 týdny /... a hledám parťáka, co si to může v klidu dovolit a pomůže nám poznat krásy těchto exotických koutů :-) Já 170/58 nekuřačka a moje dvě děti. Sama si zaplatím letenku a pobyt, ale nemohu si moc dovolit. Nikde jsem ještě nebyla. Pokud máš zkušenosti a dokážeš vše zajistit za levnější ceny, budu moc ráda. Pokud nemáš parťačku na dovolenou a nejsi škrt a povaleč a chceš si to užít, napiš mi :-)

Ahoj 9-22.10.17 mam dovču a plán je asi Thajsko -Bangkok -Pattaya tam ubytování nějaké výlety koupání na ostrovech . Rád bych i někam na výlet někam se jel juknout -takže kdyby se někdo přidal dejte vědět zatím letenky nemám ani koupené .