Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Do Nového roku na cesty u nás, po Evropě i dál ( třeba JV Asie) VŠ/60+,181/78 hledá doprovod, společnost,v případě vzájemných sympatií i více.
Ahoj, co takhle výlet vlakem až do Vietnamu. Hrubou představu mám, chceš se dozvědět více?
Také se rád touláš po světě, máš čas, chuť i peníze na cestování, jen zrovna nemáš s kým? Ozvi se, třeba něco společně vymyslíme.
Hledá se veselá dívka či žena pro společné cestování za teplem a exotikou. Jsem rozvedený, bezdětný, společenský a nebaví mě už cestovat solo. Najdu tě nebo budu dál cestovat sám?
Mám v plánu se vydat ještě ted v prosinci, nebo lednu 2019 někam za teplem k moři. Např. do JAR nebo Egypta. Najde se tu nějaká sympatická žena která by se chtěla přidat? Nehledej v tom prosím žádné postranní úmysly. Nechce se mi připlácet cestovce navíc zbytečně peníze za single room. Domluvíme se spolu?
Hledám partnerku se kterou bychom současně cestovali kdekoliv po světě a u nás, věnovali se sportu, výletům, kultuře a mnohému dalšímu. Rád bych, aby jsi byla VŠ, štíhlá a z Brna nebo jižní Moravy. Jazyky znám, ve světě se vyznám, ale chtěl bych zažívat mnohé ve dvojici a mít společně radost zdvojnásobenou. Možná seznamování již nyní o Vánocích.
Na mé četné cesty po Evropě i celém světě rád přiberu mladou a hezkou spolucestovatelku. Vše hradím.
Nějaká žena, která by ráda o vánocích vyrazila za teplem?
Ahoj, snažím se najít ženu, dívku co ráda cestuje. Po Čechách, Evropě i jiných kontinentech. Nejlépe jazykově vybavenou. Angličtina. Protože já se domluvit neumím. Právě jsem se premístil z ostrova Koh Chang do Bangkoku a nemám tu radost z cestování s kým sdílet.
Hledám spolucestujícího na Srí Lanku, příp. jinou destinaci v Asii (únor 2019), bez cestovky, pobyt na více místech.