Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na jiné kontinenty : Společné cestování : Praha

Ahoj, hledám spolucestovatele, kteří májí vážný zájem o cestování na jiné kontinenty. V podstatě kdykoli, je to na dohodě, se chystám procestovat některou z dalších destinací mimo Evropu, dle dohody. Nízkonákladově, s batohem, levnou letenkou. Hledám 1 nebo 2 pohodové nekonfliktní lidi, na věku a pohlaví nezáleží, kteří jsou zvyklí na tento způsob cestování bez cestovky nebo by tento způsob cestování chtěli zkusit. Občas taky, když si chci pohovět zajedu i s cestovkou. VŠ, anglicky se domluvím.

Teď v nejbižší době chci znovu odletět na dovolenou někam za teplem k moŕi užít si tam all inclusive a relax. Protoźe cestuji sám musím ale stále cestovkám připlácet zbytečně navýšení ceny za "single room". Pokud jsi sympatická mladší źena a také řešíš stejný problém, budu rád když se ke mě přidáš a vydáme se někam spolu. Jsem pohodový muž, stále aktivní, zabezpečený... Nehdej prosím v této mé nabídce nějaký postranní záměr. Vše seriozně. Domluvíme se?

Najde-li se zde vysoký muž optimista z Prahy (35-55), který rád a často cestuje po světě - po vlastní ose i s CK, má již nějaké cestovatelské znalosti, je nekuřák, se smyslem pro inteligentní humor a také má své zázemí a celkově se mu daří skvěle :-)..určitě hledá mě: Hezká tak akorát štíhlá :-) 176/44 tmavovláska hledá životního přítele. -Cestovatele. Jde mi o partnersko-cestovatelskou kompatibilitu. Odpověď s ev, zpožděním a děkuji za aktuální foto.

Ahoj, hledám hodnou osobu, cca mého věku, popř. mladší, na výlet do Číny 2020 nebo 21 :) Města buď Shenzhen/Guangzhou nebo Peking/Tianjin.

Najde-li se zde vysoký muž optimista z Prahy (35-55), který rád a často cestuje po světě - po vlastní ose i s CK, má již nějaké cestovatelské znalosti, je nekuřák, se smyslem pro inteligentní humor a také má své zázemí a celkově se mu daří skvěle :-)..určitě hledá mě: Hezká tak akorát štíhlá :-) 176/44 tmavovláska hledá životního přítele. -Cestovatele. Jde mi o partnersko-cestovatelskou kompatibilitu. Odpověď s ev, zpožděním a děkuji za aktuální foto předem.

Nějaká dívka, žena, slečna, paní? Co má ráda cestování? :-D. Tak vážně. Najde se tu nějaká fajn holka, která by třeba ráda vyrazila objevit Vietnam? Nebo by ráda oslavila příchod nového roku dříve než ostatní pěkně v Sydney pod Harbour Bridge? A nebráním se ani jinému návrhu ;-). Já sportovně založený pohodář - nekuřák, který už má něco nacestováno a hlavně jsem pro každou legraci a špatnost :-D. Napiš a někam vyrazíme ;-) Hezký den, Honza

Hledám cestovatelského nadšence, blázna pro poznávání lokalit mimo Evropu bez CK, nízkonákladově. Jsem štíhlá 47 z Prahy. Upřednostňuji lokality : Jižní Amerika, Střední Amerika, Afrika, Indonésie, Thajsko, Čína, Japonsko, Kambodža, Nový Zéland i jiné dle dohody. Miluji mrakodrapy i přírodu, pohybové aktivity. Upřímnost, důvěra, žádné podrazy.Ahoj hledám pohodovou symaptickou spolucestovatelku, která také nemá s kým vyrazit. David

Ahoj hledám spolucestující někam k moři -samotnému se mě nechce mam rád moře sluníčko cestovaní poznávaní září -řijen

Rentiérka, 60 let hledá parťáka, který uvažuje strávit zimu v teplých přímořských krajích(Barma, Thajsko, SríLanka). Mám zkušenost a know-how s podnikáním v cestovním ruchu na Srí Lance, takže nevylučuji ani možnost pokrytí nákladů na cestu. V tropech topí slunce zdarma, takže zima tam vyjde o dost levněji. Tento způsob trávení zimy je optimální pro zdatné. aktivní mladodůchodce nebo pro lidi pracující po internetu. Znalost jazyků není podmínkou.