Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na jiné kontinenty : Společné cestováníPraha

Nikdy jsem si inzerát do seznamky nedal, ale třeba se stane zázrak. Je mi dost let (mentálně je mi však zhruba dvacet, čili můj průměrný věk činí kolem 40 let) a hledám ženu na cestu kolem světa (kolo, stan). Pozitiva: Zkušenosti mám, tak vím, že kondice není třeba, není spěch. Negativa: Budeme moknout, mrznout, opravovat, strádat. Možná i padat a zraňovat se. Projíždět nebezpečnými místy. Romantiky bude minimum. Za odměnu mohu nabídnout jen krev, pot a slzy. Najde se nějaká stejně střelená?

Je tu odvážná dívka, žena, která se mnou vyletí na přelomu roku 2020/21 za sluncem a dobrodružstvím? Zn: svět je náš, čarodějko :o)

Ahoj nenajde se příjemná kamarádka, která také nemá s kým jet k moři?už jsem nebyla 3 roky nikde.Moc toužím po pěkné dovolené.Ráda plavu, i se ráda jen tak povaluji.Přes den koupání, k veřčeru procházky.Věk asi tak 30 až 46 let.Já jsem milá, ráda si povídám, a dokážu se i přizpusobit.

Přála bych si seznámit se s podnikavým mužem, který je ochoten cestovat daleko za hranice obyčejných dnů. Nejlépe do jižní nebo střední ameriky, ev. Mexika - a to již v listopadu - prosinci 2020 aspoň na dobu 1 měsíce. Jsem snad pohodová, nebojácná holka se sedmi křížky na krku.

Jsem hezká štíhlá 175 cm tmavovláska. Hledám zcestovalého muže (po vlastní ose zejména) s chutí i nadále cestovat - třeba i kolem světa a zároveň mít velmi hezký partnerský vztah a zázemí doma v ČR. Jste-li vysoký optimista, nezadaný nekuřák z Prahy či okolí, věrný charakterní člověk co má rád milování a stejně tak cestování různě po světě... Muž, kterému se daří celkově v životě a je praktický..napište s fotem.Děkuji.

14. - 29. 05. 2021 - Peru, Bolívie a Chile Lima, Cuzco, Machu Picchu, Titicaca, La Paz, Chacaltaya, Salar de Uyuni, Altiplano, Sol de la manana, Atacama, Duna Mayor či Santiago de Chile. Přidá se někdo? :)

Nějaká žena, či dívka, která ráda cestuje? Co třeba spolu vyrazit někam do tepla pod palmy? Můžeme společně objevit Vietnam nebo jižní Ameriku... Ale nebráním se ani jinému návrhu. Já sportovně založený pohodář - nekuřák, který už má něco procestováno a jsem pro každou legraci a špatnost. Napiš a určitě něco vymyslíme. Honza



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha

Hledám spolehlivého kamaráda VŠ na cestování po světě. Najdu?

Hledám spolucestující na 15 denní zájezd na Bali hotel Westin Nusa Dua.Měl jet partner, ale nejede Radka

Rád bych našel veselou a pohodovou spolucestující do Peru, v červenci-srpnu na 14 dní - lehčí treky k jezerům jako např. Laguna 69, památky, atmosféra indiánských městeček. Mám nějaké zkušenosti z Mexika, Maroka, JAR a Srí Lanky + vystudovanou geografii, takže se neztratíme :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha