Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Na jiné kontinenty : Společné cestování : Ostrava

Hledám muže, co by rád vycestoval třeba na jiný kontinent, do Asie, ...bez cestovky, (lyžař-výhoda) zhruba na 3 týdny a třeba nemá s kým a nebo si sám netroufá, nad 170 cm, nekuřáka, raději štíhlejšího, co se snaží jíst zdravě,kolem 50 let. Ráda cestuji, mám velké zkušenosti, dovedu zajistit levné letenky a vše zařídit a naplánovat za polovic, než přes cestovku. Před časem mi odešel přítel po nehodě a já bych ráda znovu cestovala, ale nemám dost finančních prostředků,ale na letenky mám.
Hledá se parťačka na dobrodružnou cestu kolem světa. Jsem vegetarián a abstinent, nekonzumního myšlení a hodnot. Přestože se na cestách vydávám i do velmi odlehlých oblastí, není se toho třeba bát (zvládne to každý, kdo to zvládnout chce) a někdy cestuji i docela „normálně“, třeba po památkách (ale nikdy to není na dva nebo tři týdny - taková cesta je součást života, ne uspěchaná dovolená). Právě si na cestu vydělávám v Anglii.
Ahoj, jsme dvě babky 64 a 70 let a rády byhom ještě někam vyrazily. Najde se skupina lidí, ke které bychom se mohly přidat? Více lidí, více hlav. Naše představa je říjen-listopad. Díky za nabídku Svatava
Nechá se nějaká slečna pozvat na dovolenou? Hledám milou společnost na společnou dovolenou, která nezkazí žádnou srandu. Program je na dohodě, ale určitě i pláž, relax a nějaké to intimčo. Třeba to bude krásný začátek vztahu.
Květen / červen 2018 CZ -> Maroko -> Sao Tome -> CZ Za příjemnou společnost jsem ochoten participovat finančně :) Podmínkou je dobrá nálada a tolerance... A fakt to myslím vážně. Já 43, muž, soběstačný, hlava (snad) otevřená. Jen již prostě nechci cestovat sám.
Nechá se nějaká slečna pozvat na dovolenou? Hledám milou společnost na společnou dovolenou, která nezkazí žádnou srandu. Program je na dohodě, ale určitě i pláž, relax a nějaké to intimčo. Třeba to bude krásný začátek vztahu.
Hledám cestovatele/cestovatelku na 3-týdenní cestu po Jávě (po vlastní ose s batohem na zádech, cestování s místními busy, vlaky, bydlení v pensionech). Jel bych z Jakarty směrem na Bali, prohlídnul doporučené památky a kopce a občas koupel v moři.
Najde se partnerka na výlet do Bangkoku?
Hledám zvídavého a sympatického cestovatele.