Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Na jiné kontinenty : Společné cestování

43 letá, štíhlá, se smyslem pro humor a s vášní pro cestování, hledá muže podobných zájmů (muže jak pro cestování, tak časem třeba i pro společný život). Jelikož cestování v mém životě zastává opravdu velkou roli, hledám muže časově i finančně nezávislého, nejlépe již zkušeného cestovatele (abych předešla nedorozumění - cesty si platíme každý zvlášť). Nacestováno už něco mám, ale už bych ráda sdílela cesty s někým blízkým. ZN. - Smysl pro humor, pozitivní přístup, radost ze života.
Pokouším se najít touto cestou nějakého spolucestovatele který by občas vyrazil letecky někam na pár dní.. Preferuji spíš ženu ( není podminka) Já 38
Hledám kamarádku, která by ráda uskutečnila výlet na Srí Lanku nebo Bali, klidně spojený s jogou či meditaccí, nebo pouze poznávaní úžasných míst v těchto lokalitách
Ahoj, najde se zde některá odvážná cestovatelka, která by ráda jela na pěknou dovolenou . Moc toho udělat nemusíš, postačí Ti pouze sbalit něco do kufru, promyslet kdy a kam.  Více neslibuji, vše ukáže čas a vzájemně sympatie. Cestuji rád,čas je, chybí protiklad. T. M. 49 let, 180cm, lehce obézní.
Hledám spolucestovatelku nebo spolucestovatele na březnovou 10-11 denní mimoevropskou cestu bez cestovek a plných pláží, styl cesty a destinaci domluvíme v Asii, Africe nebo Americe (mimo USA...). Nejsem sponzor ani nehledám vztah, jen spolucestování... Co ty na to?
Hledáme spolucestovatele do Botswany v půlce dubna.Cestovaní půjčeným autem, spaní ve stanu nebo guest house.Cca na tři týdny.
Hezká štíhlá 175/43 tmavovláska se ráda seznámí s vysokým (183 a výše) mužem (cca věk 40-58 a z Prahy) nekuřákem a optimistickým cestovatelem.Jde mi o partnersko-cestovatelskou kompatibilitu. Měl byste být již pánem svého času i peněz a skutečně rád cestovat (již komfortně). Hledám příjemného a praktického muže -přítele na cestování a časem třeba i více.. Děkuji předem za odpověď i fotku. Ev. Vám může přijít odpověď i s časovým zpožděním.
Unor/březen - hledám partáka/partačku na spolucestování. Poznávačka, letadlem, žádné spaní ve stanu. Týden až dva. Na destinaci se mužeme domluvit. Za dobré tipy děkuji. Omlouvám se, ale nehledám žádného amatéra, který byl max v Chorvatsku.
Hledám někoho kdo bude cestovat do Ghany , Děkuji za jakoukoli informaci a spojení na kohokoli kdo tam byl,nebo tam hodlá jed. Ivo.
Ráda poznám pozitivního,nekonfliktního a spolehlivého parťáka pro cestování světem.Cestuji listopad až březen s báglem,taky autem a přelety. Znalost řečí vítána.