Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Ahoj. Hledám partaka, partacku do Egypta. Odlet mezi 30.9 až 11.10. Návrat do 18.10. Od muže se necham ráda i pozvat)). Jinak klidne každý za sve ale každý svůj pokoj. Trocha soukromí je fajn.

Ahoj hledám kamarádku, kamaráda na příští rok poznávací zájezd Jordánsko (CK Mayer Crocus) mají dva termíny na jaře a na podzim. Preferuji jednolužkový pokoj.

Teď v nejbižší době chci znovu odletět na dovolenou někam za teplem k moŕi užít si tam all inclusive a relax. Protoźe cestuji sám musím ale stále cestovkám připlácet zbytečně navýšení ceny za "single room". Pokud jsi sympatická mladší źena a také řešíš stejný problém, budu rád když se ke mě přidáš a vydáme se někam spolu. Jsem pohodový muž, stále aktivní, zabezpečený... Nehdej prosím v této mé nabídce nějaký postranní záměr. Vše seriozně. Domluvíme se?

Ženatý, samostatný VŠ, hledá přítelkyni, na společné zájezdy. Nenápadně spolu. Každý svůj pokoj, celý svět. Třeba 2x ročně?

Ahoj, hledám spolucestovatele, kteří májí vážný zájem o cestování na jiné kontinenty. V podstatě kdykoli, je to na dohodě, se chystám procestovat některou z dalších destinací mimo Evropu, dle dohody. Nízkonákladově, s batohem, levnou letenkou. Hledám 1 nebo 2 pohodové nekonfliktní lidi, na věku a pohlaví nezáleží, kteří jsou zvyklí na tento způsob cestování bez cestovky nebo by tento způsob cestování chtěli zkusit. Občas taky, když si chci pohovět zajedu i s cestovkou. VŠ, anglicky se domluvím.

Najde se kamarád na dovolenou říjen 2019. Své si hradim sama. Nechci platit příplatek za singl. Ve dvou a v pohodě.

Najde-li se zde vysoký muž optimista z Prahy (35-55), který rád a často cestuje po světě - po vlastní ose i s CK, má již nějaké cestovatelské znalosti, je nekuřák, se smyslem pro inteligentní humor a také má své zázemí a celkově se mu daří skvěle :-)..určitě hledá mě: Hezká tak akorát štíhlá :-) 176/44 tmavovláska hledá životního přítele. -Cestovatele. Jde mi o partnersko-cestovatelskou kompatibilitu. Odpověď s ev, zpožděním a děkuji za aktuální foto.Jsme dvě ženy 65+ (aktivní) a máme v plánu cestovat (cca v lednu až březnu 2020) po MEXIKU a to na vlastní pěst. Mluvíme anglicky, nemluvíme španělsky. Jedna z Prahy, druhá z Kolína.ŽENY - budeme rády, když se ozvete. Bereme i jiné dobré nápady. Pište, prosím, na. Hana

Hledám někoho na dovolenou v listopadu na týden do Kataru, Doha, bylo by to na 8 dní přes cestovní kancelář. Lenošení u moře.

Hledám partnerku se skutečným zájmem žít aktivně a tedy i cestovat, věnovat se sportu, kultuře ....