Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Je tu odvážná dívka, žena, která se mnou vyletí na přelomu roku 2020/21 za sluncem a dobrodružstvím? Zn: svět je náš, čarodějko :o)

Ahoj nenajde se příjemná kamarádka, která také nemá s kým jet k moři?už jsem nebyla 3 roky nikde.Moc toužím po pěkné dovolené.Ráda plavu, i se ráda jen tak povaluji.Přes den koupání, k veřčeru procházky.Věk asi tak 30 až 46 let.Já jsem milá, ráda si povídám, a dokážu se i přizpusobit.

Hledám společnici na 17-45 dnů na cestu po ostrovech Seychely, Mauritius, Reunion, Madagaskar lodí AIDABLUE a podle dohody pak dále po pevnině po Jižní Africe, Namibii, k Viktoriiným vodopádům atd. Budí-li mé hledání zvědavost

Hledám pro svou maminku / 70 let/ spolucestující na Mauricius přelom březen - duben 2021.

Hledám zde ženu, kterou lákají exotické země a cestování, jejíž srdce je plné touhy po dobrodružství. Ve dvou se to lépe táhne.

Přála bych si seznámit se s podnikavým mužem, který je ochoten cestovat daleko za hranice obyčejných dnů. Nejlépe do jižní nebo střední ameriky, ev. Mexika - a to již v listopadu - prosinci 2020 aspoň na dobu 1 měsíce. Jsem snad pohodová, nebojácná holka se sedmi křížky na krku.

Atraktivní žena hledá sympatického muže, který ji pozve na společné cestování a poznávání do tepla a třeba i cestu životem..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha

Jsem hezká štíhlá 175 cm tmavovláska. Hledám zcestovalého muže (po vlastní ose zejména) s chutí i nadále cestovat - třeba i kolem světa a zároveň mít velmi hezký partnerský vztah a zázemí doma v ČR. Jste-li vysoký optimista, nezadaný nekuřák z Prahy či okolí, věrný charakterní člověk co má rád milování a stejně tak cestování různě po světě... Muž, kterému se daří celkově v životě a je praktický..napište s fotem.Děkuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha