Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj, hledám děvče, jsem zdravotní postižení lehké, jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím. Jsem 34 let, výška 183cm, váha 79 kg.

Hello eveyone I am mustapha i am 29 years old i am feom algeria I work as teacher of language frensh I look for serious relationship Good luck

Ahoj 38 let, zkusím jít štěstí na pro ti k seznámení, mám hendicap zkráceně dmo.tim narážím neupřímnost tomu co mě provází děctvím.sem komuaktivní , samostatný.vařím , chodím na procházky ze svými psy.bylby rád se našla slečna ze stejným hendicapem či přibližném .tesim se na odpovědi

Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.

Hledám přátelství, které povede k vážnému vztahu. Nekuřák a věřící vítán. Jsem protestantka klidné povahy. Můžeš být i z jiného kraje.

Hello I am looking for people to talk and to learn Czech, at the moment I am not in Czech Republic but soon I will be soon.

Jsem samostatný muž zajímající se o kulturu, hudbu, architekturu a rád bych pro sdílení zajmů potkal věkově přiměřenou partnerku. Můžeš mít vadu chůze či jiné postžření. Svoji fotku pošlu při kontaktu, nechci ady tady byla.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 34 let
Mělník
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 57 let
Praha

Láska je jako dotek masa, obsahuje všechno živé. Zn: Kabala

Zdravím. Ráda bych našla někoho se stejnými koníčky, zájmy a životním postojem, někoho na trávení společného volného času a pokud bychom si rozuměli tak třeba i něco víc. Je mi 27 let, jsem z Pardubic. Muže ve věku od 18 do 35 let věku z Pardubic a okolí, z Brna, Hradce Králové nebo Chrudimi. Mezi mé koníčky patří: příroda, zvířata, sledování TV, čtení knih, cestování... Překážkou pro mě není tělesné postižení a rekvizity jako berle vozík atd. ;-) mám tělesné postižení pohybového ústrojí.

Ahoj jsem Vladimír, 33 let, nevidomý z Mikulova.Hledám ženu, které by moje postižení nevadilo. Rád cestuji, vařím, poslouchám hudbu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 36 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 43 let
Praha