Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Hello :) I am a nice and an educated guy who has moved recently to Olomouc from Norway. I am looking for a serious relationship starting as friends :)

Let love feed us to the best in Life.... we'll came for searching and will soon get

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj všem jsem epileptik ale bez záchvatů, hledám ženu na společný vzájemný vztah je mi 37 let, 172 cm vysoký, štíhlé postavy, prý sympatický, upřímný, romantický, sportuji lyže, kolo, turistika další zájmy patří kino, divadlo, cestování, výlety za přírodou, pokud je s kým, největší koníček je fotografování i točení videa, hledám ženu s podobnými zájmy která by mě měla ráda jaký jsem, já ji taky budu brát jaká bude, nejlépe z okolí Žatce, Loun, Podbořan, Chomutova, i z Lovosic, všem se ozvu.

I am kind and caring woman. I am looking for that long term love, someone who is open, loyal, honest, trustworthy, affectionate, good sense of humor and personality, a man that knows what he wants in life and most importantly, knows how to treat a woman. I hate games. I wanna settle down and share the rest of my life with that special man. Love hurts and I have been hurt too many times, so I know how it feels. I'm not on here to hurt anyone and neither do I pray to meet anyone that will hurt me

Hledám milou, hodnou handikepovanou ženu 40 - 50 let, která má ráda přírodu, procházky a chuť do života.

Ktera dívka uz by ser chtěla do někoho zamilovat ? Ja atraktivní 35 .

Ktera dívka uz by se chtěla do někoho zamilovat ? Ja atraktivní 35.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Příbram
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 48 let
Praha

Ktera dívka uz by se do někoho chtěla zamilovat ? Ja atraktivní 35 .

We are a couple looking for a girl to spend good time

Retired Englishman who lives alone with his guitars in Žižkov. I want to laugh a lot with a music lover for fun and games indoors and out. I like beer wine and playing my guitar and ukulele. I speak some Czech :-) Ale nemlvuim dobre Cesky...… Is that you?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Žena | 35 let
Příbram
Muž | 28 let
Praha
Muž | 37 let
Olomouc