Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Hello. I am looking for a girl who lives in Prague or close area for serious relationship. I love traveling and getting to know new things. I also like walks, some sport activities, reading and like any other normal guy some PC games. :D More info via messeges. Please have a picture. Ondra :)

Kino
Divadlo
Hudba
Bruslení
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Zdravím. Zkusím to zde. Jsem Marek, 33 let, bydlící v mikulově. Mezi moje záliby patří hokej (pasivně), procházky, výlety, kino, posezení s přáteli a rád také cestuju. Rád bych se seznámil s holkou (nekuřačkou) ve věku 20-35 let, které by nevadil můj handicap, že nevidím. Zatím si můžeme psát a poznávat se. Časem se nebráním vážnému vztahu. Najdu tě zde? Máš zájem? Pokud ano, napiš.

Hezký den, nezabloudila sem náhodou zcela nenormální slečna, která chápe, v jaké době žijeme, a nechce se podle ní řídit? Taková, která nechodí s hrkačkou v ruce, dokáže bez ní chvíli i posedět, buduje skutečné vztahy namísto těch virtuálních, chápe vztah jako výsledek společného úsilí, ne vedlejší produkt citového vzplanutí? Neholduje alkoholu, zastává konzervativní životní hodnoty a tradiční rodinný model, a i když věří v Pravdu, tak ji přesto dále hledá i za cenu změny vlastního názoru.

Ahoj, Hledám Vážný vztah, jsem zdravotní postižení lehké. Jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím.

ahoj sice moc nevěřím, že někdo se ozve, ale přesto to zkouším. Jsem v plném ID z psychických důvodů a touto cestou hledám především kamaráda na trávení volného času. Těším se na odpovědi.

Čauky holky , našla by se tu nějaká v pohodě pro mě ?Jsem paraplegik , lépe řečeno jsem pár let na vozíčku , autonehoda . Jsem aktivní teda v rámci možností se snažím . Hledám fajn holku která se toho nebojí jinak to nemá smysl . Mám rád procházky , přírodou , rád plavu , také moc rád řídím ať už auto nebo čtyřkolku přírodou či RC . Když je pěkně rád si ugriluji něco dobrého , Nebo třeba jen zajdu s kámošem na ryby nebo nějaký fajne koncertík, Tak co pridáš se?

Hello, Still new to the city and would like to meet fun loving new people. I find the Czech accent beautiful. Bonus points if you have a dog we can walk and play with together. I enjoy the cinema, being out in parks, hiking, relaxing in a cafe, sauna, and traveling. I have more free time on weekends but a weeknight date is very nice too.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Břeclav
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní

Coming to Prague to stay for 3 months . Looking for someone to go out with and have fun. Open to learn Czech .

Hello, I'm a Bulgarian lady living in Prague. My favourite things to do are travelling, going out for a walk, hiking in the mountains, exploring a picturesque island, enjoying good food, going out for coffee, restaurants, working out in the gym, spending cozy evenings at home. Looking for a serious relationship with a reliable and funny guy, who shares the same interests as me, is family oriented and who doesn't mind that I do not speak Czech.

I am kind and caring woman. I am looking for that long term love, someone who is open, loyal, honest, trustworthy, affectionate, good sense of humor and personality, a man that knows what he wants in life and most importantly, knows how to treat a woman. I hate games. I wanna settle down and share the rest of my life with that special man. Love hurts and I have been hurt too many times, so I know how it feels. I'm not on here to hurt anyone and neither do I pray to meet anyone that will hurt me

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 34 let
Břeclav