Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Live is too short to learn German. A aby byl člověk sám také :-)

Looking for a secret lover! Age about 40. You understand the flame and burn Down and needs are a must. I am not looking for directly to the bedroom but that is the idea long term.

Hledám muže pro život, nekuřáka, nejlépe věřícího. Odkudkoliv. Jsem protestantka.

..free, slim or half-slim.. liking nature, walking, listening to the music.. looking for slimm at the best.. and real and minded real.. .not fakes.. simply date not writing.. please, replies with actual photos of face and figure only.. and living in Prague or nearby..

Tomorrow, July 5th, 2019, mountain (e) bike, 40-60km, starts @ Roztylske nam.

THE LONER HAS NO WISH TO BE LONELY AGAIN! Hoping to find true love again. If you're serious and not looking for games, love to laugh and enjoy life then I'm the right man for you *wink* so you better hit that message button now and be careful what you ask, I'm terribly honest and will say it...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 32 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec

Hledám touto cestou kamarádku, která mě bude brát takového jaký jsem s klady i zápory. Jedná se mi o cit, pochopení, porozumění a samé přínosné a zajímavé vlastnosti. Děkuji.

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

Můj inzerát je dost netradiční. Hledám osamělou věřící ženu, která z důvodu své víry a svých sexuálních selhání (masturbaci) touží žít s klínem dlouhodobě uzamčeným v páse cudnosti. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče. Jen vážné nabídky, prosím.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 36 let
Praha
Muž | 57 let
Praha
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní