Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Rád naváži přátelství se ženou, která i navzdory této uspěchané doby nepřestává zaujímat pozitivní přístup k životu. Takovou, jež má laskavé srdce a dokáže se radovat i z maličkostí. Jsem svobodný, bezdětný a řekl bych, že i celkem sympatický. K mým zálibám patří turistika, hudba, některé sportovní aktivity a další. Pokud na tom jsi podobně, potom mi určitě nezapomeň zanechat zprávu. Těším se na Tvé řádky ;)

Well I don't know if anybody is going to see this or not but here it goes. I'm Brittany born and raised in the United States I'm in Prague for Vacation. During my short stay here I've realized how god the men over here are, so it wouldn't be a bad idea maybe my prince charming maybe out there. If you like my profile hit me up. I'm open to anything positive and pls be a gentleman

American/Czech guy looking for a Czech girl. My Czech is not very good but I try. I enjoy photography, hiking, and listening to music.

zdravím, já 31-let nevidomí z Brna, hledám slečnu na dopisování - časem možná i víc. nevidím smyslu moc psat tady o svoje zájmy - jsou různorodé, zaleží na společné řeči, hlavním prvkem které vždy je slušný začátek.

Hi, I am a decent guy and working for one of the IT company in Prague. I often visit a dance club or go for a short trip over the weekend. Just reply back if you are interested in joining me.

hallo, looking forward to meet someone here to spend some time together and chat, speaking polish, english, czech and germanDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 34 let
Břeclav

am seeking thatman of humour and an embodiment of wisdom and love .

Ich 36 jähriger...suche eine liebevolle gesellige herzliche Frau zum zusammen leben lieben und alt werden, wenn du auch in meinem Alter bist.

Hi am Dijohn ! Simple, positive, loveable person looking for serious relationship! Am living in Copenhagen. My post here is just to find a partner. Love without limits. Hold without tight ??. I welcome you to the world of reality ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Břeclav
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní