Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Hola, algún hispanohablante para charlar? Primero aquí, luego veremos... No busco novio ni sexo. Puedes ser checo/checa, eso no importa, solamente quiero practicar el idioma y hacer amigos=)

Je tu dívka, která má určitý duchovní směr a obohatila by mi můj život - nabízím to samé:)

Ráda poznám spolehlivého, charakterního muže, který se zajímá o víru a duchovní smysl života. Po seznámení se s různými duchovními směry je mi nejbližší poselství Ježíše Krista v podobě pro dnešní dobu. Víru pojímám soukromě ve svém srdci nikoli formou vnějších rituálů (chození do kostela).

Hledám zde kamarádku s podobnými zájmy (takovou spřízněnou duši) pro občasné trávení volného času ve dvou. Jsem věřící (křesťanský směr, bez členství v církvi), nekuřák, nealkoholik, bez psa a tetování :-), optimisticky založený a spíše samotářský typ, se zájmem o celkové dění ve světě, chození do přírody, za památkami, také mám rád folkovou hudbu a rád i zajdu do kina (snad vše vyjma hororů a akčního žánru).

ich suche mich eine gute man zum leben ich bin 44jahre alt krankenschwester rufst du mich handyedita

American living in Europe. Ambitious and appreciative of old-fashioned values. I enjoy socializing with family and friends, playing sports, travelling and road trips, movies and reading. Looking for a reason to delete this ad. 183cm.

Am cool, caring, optimistic, Jovial and fun to be with .Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 36 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník
Muž | 28 let
Praha

I am a warm, intimate, good, family oriented man, living in the Netherlands (Holland was not available to select). I am 1M84, and also I would qualify me as traditional. I am free and available for a new relationship. Words that would also fit to me: Love, intimacy, sincerity, foolishnesh, crazy about eachother and being important to each other. I am looking for a woman who is open, honest, loyal, wise and traditional. Also I would look for a woman that is slim, good looking and intelligent.

Vdova 46 l křesťanka církve víry v Brně, žijící na vesnici v RD, hledá muže, který si dokáže odříct sex před svatboui, půjde se mnou do církve, bude oporou, při rodině stát a chránit ji a má rád děti, psy, kočky, vše živé.

Ahoj, hledám zatím kamarádku na dopisování. Nejsem zdravotně zcela v pořádku ale pokud to pro tebe není překážka budu rád. Jmenuji se a Petr a je mi 36 let a bohužel život mně nevyšel dle představ. Rád poznám hodného človíčka. Žena dívka nevadí i s prckem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 36 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 57 let
Praha