Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Italian men in love with Czech Republic is looking for a good reason to come back to your country :)

Ahoj, jsi taky pohybově postižená a chybí ti osobní kontakt? Tak napiš a krásně se pomilujeme. 186/90/Vš

I am a married man, unhappily married, who would like to meet someone who reminds him of what it means to love and be loved. Do you want to help me escape from the sad reality and have a new start ?

MužCizojazyčné - on hledá ji 49 let

TOP  8.10.2019

I have a loyal and tolerant character, very humble.

Nehledám ideál ženy, toužím "jen" najít na novou cestu životem člověka s podobným vnímáním světa. Někoho, kdo ještě upřednostňuje lidské hodnoty jako je vzájemná úcta, tolerance a láska. Někoho se smyslem pro humor i sebeironii. Hledám rovnocenný vztah s obyčejným člověkem, který má dobré srdce a má rád lidi a přírodu.

Tak si tak říkám, že už být sám v padesáti není to pravé.Tak to zkusím tady. Mám práci, koníčky, domov a taky zdravotní hendikep.Pokud máš také zdravotní problémy a odvahu se mi ozvat, tak to semnou riskni.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Rakovník
Muž | 48 let
Praha

I'm a confident, smart, funny, authentic, loving person, and love to try new things. I love to live an active life and explore, I work hard??

Hi, I am on this site to find a calm loving and affectionate lady. I l live in the UK but would like to meet some from your country. I am calm, nice and easy going man. I work in the construction industry. I enjoy most things in life namely travelling, cooking and spending time with friends. I also enjoy staying at home to relax and watch movies or listen to music. I am black British and if you like my ad and want to see my photos I will happily send them to you.

Učitelka 48 hledá muže CASD víry 50-55 let, který by jí zdůvodnil proč uctívat Stvořitele, kterého dnes většina lidstva neuznává. Litomyšl-Svitavy-Polička.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 47 let
Rakovník