Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

I am looking for a partner for a serious relationship, founding a family and living together, I am clam nature but with a smart sense of humor. My interest include walking, blowing, long driving, hiking, photography, health food, technology. If you have similar interests write me i will gladly answer, please write me only for serious relationship, no ons, no friend with benefits.

Hi aus wien! Suche nettes mädchen?!!!

Ahoj jsem již 10 let po dopravni nehodě na vozíčku hledam kamaráku jezdim autem takže vzdálenost není až takový problém . Napiš a uvidíme .

Zdravím. Zkusím to zde.Jsem normální kluk 33 let bydlící v mikulově. Mezi moje záliby patří hokej (pasivně), procházky, výlety, kino, posezení s přáteli a rád také cestuju. Rád bych se seznámil z holkou (nekuřačkou) ve věku 20-35 let, které by nevadil můj handicap, že nevidím. Zatím si můžeme psát a časem se nebráním vážnému vztahu, pokud si budeme rozumnět. Můžeš mít i handicap. Najdu tě zde? Máš zájem? Pokud ano, napiš.

I am the kind of person who likes to see the humour in everything.

MužCizojazyčné - on hledá ji 50 let

TOP  19.2.2020

I am supportive and caring and have a loyal and tolerant character, very humble, honest, understanding and truthful.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Praha
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 47 let
Praha

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

hledám krásnou křesťanskou holku, která chce trávit budoucnots s jednou osobou plný důvěry, dáleko od zmatku života, a v budoucnost založit rodina plná lásky, jsem cizinec, VŠ, 173 cm, 29 let, štíhlá postava, vím co od života chci... jestli vás zajímá, nápište email, seznamujeme se, a pak sympatie rozhuduje.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Olomouc
Muž | 58 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 47 let
Praha