Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka : Praha

Habibi, NOT Czech tall man with Dark hair, looking for a friend for a great relationship.please write back. ----------------------------------------------------------------- Vysoký tmavý vlasy cizinec hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

Jsem optimista, vsestrany, SŠ.Hledam lasku, nehu, uctu, vzajemnou podporu.Sam ze zdravotnich duvodu potrebuji vice odpocivat, zit pohodovym tempem, proto k sobe hLedam Lasku, pohodovou zenu, nejlepe taky zdravotne hendicapovanou.Nevim kde takovou zenu hledat, tak to zkousim tady.Me konicky hudba, prochazky s pejskem, relax, plavani v bazenech, auta, technika, film, dokumenty, koncerty, detsky svet, priroda, kynologie, chalupareni, velka rodina, minulost mam vyresenou, ziji ted, vazim jsi malickosti, dialogu, kavy, Hezky den

Věřím že je možné založit vztah na vzájemné důvěře, respektu, úctě a svobodě. Kdy se nehraje hra na mužské a ženské role. Kde svoboda neznamená svévoli. Kde důvěra a láska není podmíněna zásluhami. Nehledám prince na zlatém koni, ale muže co drží své slovo, umí naslouchat, ale i mluvit. Žádné omezování a nenaplněné sliby. Nehledám sponzora, údržbáře ani věčného optimistu. Věřím, že my jsme tvůrci svých životů a je jen na nás, jaký náš život bude. 46/52/168 když se postavím to zvládnu:-)

Kino
Divadlo
Umění
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.

English man, looking to have an adventure in Prague. Let me know if you'd like to go bouldering, or perhaps to a Spa, and see where things go from there!

Hi! I am 30, Indian, IT Consultant and in Prague for 1 year. I am looking for a short fling and looking for someone who can roam around and have fun. Since I am new to the place, I would like to travel wherever u wanna take me. Let me know if u r interested! Thanks ??

SŠ 53/177, svobodný bez závazků, kvůli artróze používající francouzské hole hledá ženu s podobným handicapem, případně které by nevadil můj. Rád se toulám starou Prahou, mám rád starou techniku, poslouchám hudbu mnoha druhů a hodně čtu. V případě zájmu se těším na odpověď:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 36 let
Praha

46/SŠ s vadou řeči, ale ne rozumem, hledá hodného a citlivého partnera, který jí bude oporou. Zájmy ruční práce, fotografování, kultura, turistika. Pracuji v neziskové organizaci jako pomocná asistentka. Najdu Tě?

Where there's will there's way. Be careful what you wish for. :)

Do you want to know me? Ask me everything you want to know. I think i need write a book to tell everything about me, but do not think this site allow me to add here "my autobiography book.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 28 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 43 let
Praha