Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : SeznamkaPraha

hello how are you i am male my age 49 who is want chat with me

I'm just a normal, sane, intelligent, affectionate guy looking to connect with one very special woman on every level possible - physical, emotional, intellectual, mental... to build something that keeps us up late talking, makes us rush home to share with each other and keeps us intrigued with each other more and more every day. Message me if you want same, I am ready to start A Long term relationship, let’s chat, talk and then meet. Wish you the best.

Milenku po amputaci, na vozíku, ale i jinak postiženou, které schází jemná náruč, dlouhodobě hledá pohodový, zdravý, jemný, hravý, co má rád spokojenou ženu. Já 47/175/95 z Prahy se soukromím i mobilní. Těším se na krásné chvíle. Věk postava nerozhoduje - sympatie ano.

Seeking for a caring and loving woman for a serious relationship

49/175/98 hledá ženu na oboustranné uspokojení - amputace apod vítánoDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha

Ahoj, I am a research engineer, 29 years old, living in Prague, speak 4 languages and have an open mind on a diverse cultures.... Else is up to you to discover !

49/175/98 hledá ženu, kytara, in-line, děti mám rád, jedno mám /14/, prostě úplná rodina, ne kamarádi na volné večery. Ozvi se, budu rád. Řeším apnoe, snad úspěšně a hledám společně trávené dny, společné vaření a motání v kuchyni,

I am looking to start a long-term BDSM relation with single younger slender female.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha