Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : SeznamkaHlavní město Praha

Líbí se mi postižené dívky a ženy. Na vozíčku, amputace, kroucení se při chůzi, Downův syndrom, mentální postižení, trpaslice, používání plenek, hluchoněmost, jakékoliv deformace a viditelná nápadná postižení. Rád bych se o takovou staral. Chtěl bych s takovou vztah i dítě, kdyby to šlo. Baculky mi nevadí a žádná pro mě není ošklivá.

I am a foreigner who live in Czech republic (nevadí pokud neumíš anglicky, protože umím česky, vystudoval jsem VŠ), I am searching the love of my life, a person with whom i continue my life with, I don't want to meet superficial girl who doesnt look deeply, but I girl who know what life is... a girl who is less than 25 years... we exchange photos, and then we will see... send me email if you are interested.

I am looking to start a long-term BDSM relation with single younger slender female.

Nice french man from Prague, if you feel, in this tricky state of containment, the desire to meet new people, let's give ourselves a chance through internet first and hopefully in real life when this crisis is over...In the mean time, best wishes for ALL of you who will read those lines...TAKE CARE

VŠ 43/185, rozvedený, se třemi dětmi ne ve vlastní péči a se zájmem především o přírodu, výlety, knížky a historii, hledá hodnou štíhlou přítelkyni. Rád zajdu třeba také do kina, do divadla nebo si zatancovat. Věřím, že se najdeme.

Ik zoek een leuke vrouw om een serieuze relatie op te bouwen

Single submissive female feeling lonely and overlooked? I am looking to start a fresh relationship with a self-caring, younger, single living, lonely, abandoned, forgotten feeling slender girl with overwhelming submissive feelings, a wanna-be slave girl who craves to spice up her life by joining a dominant single man to be treated as His slave girl. I'd love to meet you on neutral ground or a normal neutral pub. (preferably in Prague) If there is chemistry between us both we can continue ...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 56 let
Praha
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní

Hello. I am looking for a girl who lives in Prague or close area for serious relationship. I love traveling and getting to know new things. I also like walks, some sport activities, reading and like any other normal guy some PC games. :D More info via messeges. Please have a picture. Ondra :)

Super nice guy here- based in Prague a long time and here about 2 weeks a month, otherwise in warm places. Looking for someone with open minded worldview (lifestyles, cultures, races, orientations), ideally who could either travel or likes the freedom that I am away a lot :) I am 40+ but feel 30+, gentle, playful outlook on life. Definitely not into drama. you should like kids and animals, even if you don't have. Care to chat?

Ahojky :) Jmenují se Lukáš je mi 27 let a jsem z Prahy. Jsem hodný, věrný, fajn klučina se srdcem na pravém místě a hledám hodnou, věrnou fajn holčinu na vážný vztah :) Mé zájmy jsou sport, příroda, výlety, zvířata. budu rád za každou odpověď a těším se:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Břeclav
Muž | 28 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 38 let
Žatec