Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : okres Praha a okolí

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Jsem na mladsi zeny 15-25 léta jsem téměř 50 lety muz proto hledam někoho kdo hleda 50 tnika a otcovskou náruč a erotické vzrušení +peníze +majetek+ dum a zabezpeceneho muze pro rodinu a chce mít hned dite a společný zivot a chce mit všechno hned- odpovim vsem s věkem majlem fotkou telefonem.

Ahoj.jsem obyčejný kluk 25 let, žijící v Praze. Nejsem postižený jako tak, jsem normální snad i s trochu normálním vzhledem. Jen nemohu mít ze zdravotních důvodů sex. Pokud to máš taky tak, popřípadě by ti to nevadilo, tak se ozvi. Jsem jinak dost romantická a citlivá duše. I třeba jen kamarádka by se hodila, na občasně trávený čas nebo společnice na tance, které bych chtel začít dělat. Pokud jsem Tě zaujal, napiš. ?? bye

Hi ,expat looking for friends to hang out with ,Any nationality .We can talk about the news or other topics , or compare cultures .

Hledám zde slečnu která by chtěla se seznámit s obyč. klukem jakým jsem.Mám jenom jednu vadu ,trošku šilhám ale většinou když jsem unavený tak mi uteče očičko někam do neznáma...,,nejsem vybíravý a nezáleží mi zda jsi měla celý život smůlu nebo trápení ,já jsem hodnej chlap co chce strašně moc někoho mít upřímně rád a dělat takové ženě jen radost to se asi také už v dnešní době nenosí ,kdo ví.Je mi 33 ,pracuji a bydlím sám ,jestli budeš taková nebo maková hlavně že budeš upřímná a fajn...

Obézní 176/105,10 let na antidepresivech,invalidní důchod na deprese,pracuji v chráněné dílně.Mám mindrák,že jsem sám a nejsem atraktivní muž,obtížně se seznamuji, bojím se odmítnutí.Jsem ing.elektro,zcestovalý,citlivý,zranitelný,z donucení filosof, pracuji na sobě (spirituální terapie,intenzivní hledaní v duševním světě). Bydlím sám,mám auto,hezkou zahrádku v Uhříněvsi. Mám rád výlety, povídání, vaření, lenošení i NIC. Zajímám se o auto Tesla. Hledám zabezpečenou dívku z Prahy-mladší než já.

Acroyoga base (beginner) looking for a flyer. Mid-30s, tall.

Jedna hůlka mě životem neodmyslitelně provází - vlastně dvě. U té bílé, když guma praskne, nedojdu nanejvýš sám domů, nicméně m...otor si může vesele dál sjíždět hřídele. Když však guma praskne u té druhé hole, řeknu si: hele hole, cos vyváděl ty pérovníku tam dole (v dole). Čili tímto přitahuji k sobě třetí hůli za účelem navázání spojení v dám...nské mezipůli.

Some best places according to a recent Newsweek survey: Belgium (to own a dog) / France (to have a baby) / Spain (to dine) / South Africa (for a road trip) / Mali (best music) / Malta (best weather) / Japan (to get old) / India (to fly a kite) / Switzerland (to be a rapper) / Czech Republic (???) .What do you suggest to a distinct businessman quite new in this country?

Hledám Žena, odvážné a zábavné .Bez strachu z žijící v současné době, a připraven horkých momentů. I hlapec španělsky, atraktivní, veselá a ochotná užívat . kontakt díkyZavřít