Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka : Praha

Kino
Divadlo
Umění
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.

Kino
Cestování
Vaření

Hi :) I am Malik. I am traveling to Czech this summer. I am looking for meeting new people , making friends or dating.

Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.

..free, slim or half-slim.. liking nature, walking, listening to the music.. looking for slimm at the best.. and real and minded real.. .not fakes.. simply date not writing.. please, replies with actual photos of face and figure only.. and living in Prague or nearby..

I would like to travel to Vietnam october, november, , someone interested too?

Hello, my name is Jack! I'm a 21 year old Australian tourist renting an apartment in Prague for a few days. I was wondering if anyone would like to meet for a drink / dinner in the city tonight, and see where the night takes us! :) Kindest regards, -Jack

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 57 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 28 let
Praha

I'm just a gentle man looking for that special woman to spend the rest of my life with, I'm a widowed I have a daughter. Love the good life going to the beach love nature and animals I can play golf, I love listening to good old country music, jazz and rock I'm not a good dancer but I don't run from challenge hahaha, love home made food, like outdoors also. any woman with good sense of humor out there..? Can't wait to meet you. I'm cool and honest coz life itself is hope ??.

Visiting from California. Dont really have a type unless fucking brilliant is a type Art and architecture make me smile

I'm a simple man who love the outdoors , swimming nature and animals, I love to meet people with good sense of humour.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 36 let
Praha
Muž | 43 let
Praha