Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : SeznamkaHlavní město Praha

Hi, I'm comfortably off...English Français Česky...anyone interested in fun or so ?

Dark skin man- not czech looking for a friend for a great relationship ( friends or Maybe more):-))))—————- Fajn tmavy ( cizinec) žije v Praze dlouho, hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

I open doors and like to go for drinks AND dinner on the first date. But it’s all part of what makes me a gentleman. I'm looking for a woman for a lasting relationship, a woman that will love me unconditionally and I will shower her heart with love and happiness.

looking for serious relationship that can lead to marriage .

I am supportive and caring and have a loyal and tolerant character, very humble, honest, understanding and truthful.I'm very passionate, physical person that would want the same in a mate, deeply romantic, optimistic.

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování nejen o našich potížích, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Samota je zlá, bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom si byli vzájemnou vrbou. Pěkný den přeje Vláďa.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 28 let
Praha

Hello, I'm French, I'm looking for a nice and beautiful girl who just wanna have fun and who don't fall in love after first time

Hi, I'm happiest growing food on my farm and running a restaurant. Also love fishing for lobster, crab and salmon. Yoga teacher that likes music, film, opera, swimming and especially travel. Life should be lived with grace, resilience, honesty and style! Interested in family and children.

Nice and smart man- not czech looking for a friend for a great relationship ( friends or Maybe more):-))))—————- Fajn muž ( cizinec) žije v Praze dlouho, hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 28 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov