Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : SeznamkaHlavní město Praha

Hello. I am looking for a girl who lives in Prague or close area for serious relationship. I love traveling and getting to know new things. I also like walks, some sport activities, reading and like any other normal guy some PC games. :D More info via messeges. Please have a picture. Ondra :)

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpověď.

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpovědˇ.

Hello, I am 175cm tall, friendly, love to laughs. I like village life, traveling to hill-station, music, badminton, long drive. I am looking for intelligent, loving, caring women with a sense of humor to start a meaningful relationship. Please No ONS, No FWB. Thanks

Ahoj, I am a research engineer, 29 years old, living in Prague, speak 4 languages and have an open mind on a diverse cultures.... Else is up to you to discover !

Hi there. I'm living in prague for 5 years. If you wanna chat or go for a walk, let's chat. Count with me.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní

Hello, I am 175cm tall, friendly, love to laughs. I like village life, travelling to hill-station, music, badminton, long drive. I am looking for intelligent, loving, caring women with sense of humor to start meaningful relationship. Please No ONS, No FWB. Thanks

Ahoj! I'm a 32 year old English guy living in and loving Prague. I'm trying hard to learn Czech and I'm looking for an intelligent, reliable and beautiful woman with a good sense of humour. If that's you, send me a message :)

Hello, Still new to the city and would like to meet fun loving new people. I find the Czech accent beautiful. Bonus points if you have a dog we can walk and play with together. I enjoy the cinema, being out in parks, hiking, relaxing in a cafe, sauna, and traveling. I have more free time on weekends but a weeknight date is very nice too.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 30 let
Havířov