Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : SeznamkaHlavní město Praha

I open doors and like to go for drinks AND dinner on the first date. But it’s all part of what makes me a gentleman. I'm looking for a woman for a lasting relationship, a woman that will love me unconditionally and I will shower her heart with love and happiness.

looking for serious relationship that can lead to marriage .

K vážnému seznámení hledám ženu, která nemá mammy.

I'm caring and loving man who's down to earth.

Ahoj, I am a research engineer, 29 years old, living in Prague, speak 4 languages and have an open mind on a diverse cultures.... Else is up to you to discover !

MužCizojazyčné - on hledá ji 65 let

TOP  9.4.2020

I am ready for a serious relationship and I really look forward to starting that with the right person. I am an honest, loyal, passionate, generous, giving, affectionate, sexual, supportive, sensitive, and a good listener who is easy to get along with. I am outgoing and very spontaneous.Rád bych našel nevidomou ženu a nebo ženu s oční protézkou z Prahy a nebo nejdále cca 100km od Prahy.

I have moved back to Prague and seeking English speaking lover. Are you here?

Ahoj. Pražák hledá ženu nejlépe amputářku a nebo na voziku z celé ČR. Na věku nezáleží. Důležité je, jak jsi dva lidé rozumí a né na věku a na postižení. Krásný den přeje Jirka.