Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka : okres Teplice

Rád poznám slovensky nebo rusky mluvící dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

Rád poznám dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

Hledám a nic žádná se neozvala jsem mladí hodný věrný ale žádná nehledá jen lásku

Ahoj jsem šest let po autonehodě a učím se vše od začátku sháním hodnou dívčinu , která je ochotná mě pomoc vrátit se alespoň částečně do normálního života. Jsem finančně zaopatřený pobírám důchod i rentu . Nechci zůstat sám je mi samotnému smutno. Hledám ženu s velkou energií a sluníčkem v sobě.

Čus, normál by řekl že trpím, ale já netrpím, prostě mám aspergerův syndrom....Koho hledám je psáno v mých dalších inzerátech a dodávám-musíš chápat, že moje zájmy jsou dost okrájené, zase jsem dost tolerantní k "úchylkám" druhých, vlastně by mne i zajímaly pokud by se nejednalo o střílení do zvířat a jiné násilnické aktivity, je jedno jakým směrem jsi ujetá...Ale hlavně ujetá, chápavá, vysoce inteligentní, ...Opakuju se.Ty odkudkoliv.Kdo chce, hledázpůsoby, kdo nechce, hledá důvody.Jsi na řadě!Povídej!M.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 28 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 57 let
Praha