Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka : Pardubice

I am looking for a friend who makes me better in english. For example during some trips or coffee. And I can make you better in czech. I am on maternity leave.

Don't speak czech.. Speak English and French... Checking for people to meet...

Rád poznám hodnou, milou, citlivou a usměvavou dívku, která má ráda přírodu a hudbu, a nezajímá se příliš o líčení a módu, dívku dobrých mravů, která se neobléká výstředně, ale tak aby nebylo vidět co vidět být nemá, spíše nesmělou a stydlivou, která si dokáže chránit svou věrnost a soukromí, a od ostatních si drží odstup.Dívku, která chce mít v životě jen jednoho partnera, chce být jen pro něj a aby on byl také jen pro ni.Hraju na kytaru a flétnu.Hledám něhu, lásku, cit, úsměv a upřímnost a to samé nabízím.

ahoj rád poznam ženu ja 41.let 178.cm vysoky veřim že někoho najdu život ve dvou je lepsí

Zdravím. Ráda bych našla někoho se stejnými koníčky, zájmy a životním postojem, někoho na trávení společného volného času a pokud bychom si rozuměli tak třeba i něco víc. Je mi 27 let, jsem z Pardubic. Muže ve věku od 18 do 35 let věku z Pardubic a okolí, z Brna, Hradce Králové nebo Chrudimi. Mezi mé koníčky patří: příroda, zvířata, sledování TV, čtení knih, cestování... Překážkou pro mě není tělesné postižení a rekvizity jako berle vozík atd. ;-) mám tělesné postižení pohybového ústrojí.

Hi there I just moved from the UK to Lazne Bohdanec and I could use the help of somone to improve my Cz language skills they are basically none existent, I'm still at the beginning in exchange I could tech you English.Looking forward in meeting you.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 36 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní