Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : SeznamkaBrno

Hledam mladou zenu s dfitetem .

Kino
Divadlo
Hudba
Bruslení
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Zdravím. Zkusím to zde. Jsem Marek, 33 let, bydlící v mikulově. Mezi moje záliby patří hokej (pasivně), procházky, výlety, kino, posezení s přáteli a rád také cestuju. Rád bych se seznámil s holkou (nekuřačkou) ve věku 20-35 let, které by nevadil můj handicap, že nevidím. Zatím si můžeme psát a poznávat se. Časem se nebráním vážnému vztahu. Najdu tě zde? Máš zájem? Pokud ano, napiš.

if you not boyfriend or your husband is cheating and you have need ? sex partner??? at first comfortable moment I will reply to your letter kind regards

zdravím, já 31-let nevidomí z Brna, hledám slečnu na dopisování - časem možná i víc. nevidím smyslu moc psat tady o svoje zájmy - jsou různorodé, zaleží na společné řeči, hlavním prvkem které vždy je slušný začátek.

Hi I'm Ivan Kim, I'm an Asian hoping to go to Czech after I graduate to college. I'm wish to meet someone there to be a penpal or a friend if you want to be one don't be shy to contact me

Hledám spolehlivého, charakterního muže se zájmem o duchovno. Jsem 58-letá VŠ. Zajímá mne četba, hudba, procházky, společenské dění, .... příroda. Přednost má město Brno a jeho okolí.

Hello, I am looking for native ENG speaking people in Czech Rep. For friendship, comunication, going out. Maybe sth.more later. I like traveling, Reading books, sport, relax, movie, bowling etc..... Thanks for all answer :))Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 48 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní

Hi, I'm a straight English guy looking for an attractive, interesting woman in Brno, age 30 to 50. My Czech is pretty good but I'd like to meet someone with upper intermediate English and above.

Looking for a girl who likes to date, to chat, to travel, go to cafe, and to be. I am Alan, nice to meet you. wubba lubba dub dub :-)

Ráda poznám spolehlivého, charakterního muže, který se zajímá o víru a duchovní smysl života. Po seznámení se s různými duchovními směry je mi nejbližší poselství Ježíše Krista v podobě pro dnešní dobu. Víru pojímám soukromě ve svém srdci nikoli formou vnějších rituálů (chození do kostela).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 28 let
Praha
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 36 let
ZAHRANIČÍ - ostatní