Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka : Olomouc

jsem jedinacek modre oci hnede vlasy pisou moravsky beroun bruntal krnov kamarady kamaradky na fejzbuk radka komendova 38.49.let.

I am an educated man who is happy with life but lacks someone to share it with. Like to go hiking, eating out, traveling, cooking and reading. I am looking for a serious and stable relationship. I am holding a master degree and I am Norwegian with middle east roots, I have moved recently from Norway to Olomouc. I am flexible to discuss everything about our prospective life. Please do not hesitate to ask me anything you would like :)

Milá slečno-ženo se srdcem na správném místě.Dřív mi nešlo sbližování s ženami.Rád zde najdu ženu s hendykepem třeba na vozíku nebo nevidomou.Já mám malý hendykep.Chci Ti pomáhat(mám sílu a zdravé záda).Máš ráda dobré jídlo, humor, audioknihy, hudbu, filmy?Miluju horkou vanu, podzimní procházky, práci na zahradě.Mám přátele, ale vadí mi, že mne doma nikdo nečeká a nevítá.Přeju si partnerku a děti na jednoduchý život v Olomouci nebo blizko na vesnici. Vím, že tu někde jsi. Nejsem Zlobr. Ozvi se mi.

Naučím se znakovou řeč, pokud spolu budem rádi trávit čas. Čeština je prý těžká, ale zkusíme si psát. Zajdem do kavárny, do skleníků Botanické zahrady nebo do muzea? Pokud máš dítě, budu mu kamarádem. Líbí se mi v přírodě, filmy, knihy. Bydlím v bytě, ale rád pracuju rukama ve volném čase nebo se projdu(proběhnu). Chybí mi partnerské sdílení i obejmutí. Jen Olomouc a blízké vesničky.

52 letá hledá přítele pro trávení volného času.spolehlivého, věrného, tolerantní.

Hledám přítele do svého života, který mi do něj vnese více světla a porozumění. Mám již dlouholeté zdravotní obtíže - depresivní onemocnění, především chronická únava, jsem v ID. Ráda jdu za procházku, kolo, setkávám se s příjemnými lidmi, ráda čtu, kulturu. Budu se těšit na odpověď, nejlépe Olomouc a okolí.

Ahoj, ráda bych se seznámila. Mám již dlouholeté zdravotní obtíže depresivní onemocnění, spojené především s velkou únavou, mám ID. Ráda bych našla empatického a hodného člověka, který by to respektoval. Mám ráda procházku, kolo, ale v omezené míře, kontakt s příjemnými lidmi..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 57 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník