Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka : Ostrava

Všestranně aktivní vdovec hledá ženu pro vše krásné. Jsem soběstačný, zajištěný, jezdím na chatu, vařím, pracuji, opravují, vychoval jsem dceru...nehledám pečovatelku, ale lásku. Jsem nevidomý, preferuji komunikaci telefonem, i když jinak internet zvládám. Čekám na Tebe, tak odhoď předsudky a napiš - Petr.

I am a french engineer that loves Czech Republic.Everything about it, and also how beautiful and open are czech girls.I look for different experiences with open minded girls.And I am not a creep or bad intentioned person.

Kino
Hudba
Umění
Knihy
Plavání
Příroda
Zvířata

Ahoj, jsem 56 leta zena, invalidni duchodkyne na inv.elektr.voziku s tezce poskozenou pateri a rada bych poznala muze na spolecne prochazky, kavicky, povidani i trosku kultury-vystavy, kino.

Kazdeho pritahuje neco jineho. Me napriklad pritahuje gravitace.Looking for someone not for couple of months, years, but for someone I would grow old with. Going outside in the rain. Deep talks. And when I say deep, I mean going to Mordor type of deep. Watching some series while cuddling knowing, I'm with a person, who knows what true love means. A soulmate. Simple, isn't it?

Hledám postiženou ženu. Nabízím všestrannou pomoc, přirozený respekt k ženě, a rád bych časem i lásku. Nejsem postižený a žiji v nefunkčním formálním vztahu, proto hledám. Budu čekat na odpověď.

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

Ahoj, nehledám partnera pro život ani nikoho pro intimní chvilky.....ale prostě jen kamaráda, který nemá s kým trávit volné chvíle.Jsem v PID.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Karlovy Vary
Žena | 49 let
Rakousko
Žena | 56 let
Ostrava
Muž | 35 let
Praha

Můj inzerát je dost netradiční. Hledám osamělou věřící ženu, která z důvodu své víry a svých sexuálních selhání (masturbaci) touží žít s klínem dlouhodobě uzamčeným v páse cudnosti. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče. Jen vážné nabídky, prosím.

I am a Trust worthy, simple, hardworking and a gentle man who likes swimming, cooking, movies, general outdoor, Nature. I am here to find a woman that is kind, honest, passionate, .......

Ahoj, neměl jsem tady už být, ale ouha, jsem tady a mám na milování hroznou chuť. Postižení nejde viditelně ani komunikačně poznat. Mám pořád chuť a delší :-) výhodu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 53 let
Karlovy Vary
Žena | 49 let
Rakousko
Žena | 56 let
Ostrava