Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka : Ostrava

Hledám ženu s hendikepem, která hledá přítele .... Pomoc, péče, vztah, láska. Na stavu a věku nezáleží. PS. Já jsem bez hendikepu.

i am a very nice looking young girl searching to meet my life partner here

Ahoj všem, jsem obyčejný mladý muž z Ostravska s duší malého kluka, mající rád přírodu (občas se mi zdá, že je to můj druhý domov), vysoké i nízké hory, fotografování, hudbu (country, folk), četbu (+ se pokouším o vlastní literární pokusy), film a drbání pejsků ... Hledám touto cestou tolerantní, sebevědomou a citlivou ženu-dívku (můžeš být i starší), nehledající (neexistující) ideál a která nesoudí druhé jen podle vzhledu ale hledá především to co je uvnitř ... Více po e-mailu a osobně ;-)

Hledam duchodce - ucitele AJ, jsem zacatecnik, cerstve v duchodu. Dekuji.

Dominant Unpredictable Simple Honest Straight forward No bull shit.

Kärlek tar av masker som vi fruktar att vi inte kan leva utan och vet att vi inte kan leva inom.

"...a pod mocí muže bude žádost tvá". Věřícím osamělým dívkám či ženám, která touží tuto biblickou větu žít v praxi, ale soustavně při tom selhávají (sebeukájení a podobně), nabízím pomoc. Uzamknu Tvůj klín dlouhodobě do pásu cudnosti. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat. Děkuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 28 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 43 let
Praha

Můj inzerát je dost netradiční. Hledám osamělou věřící ženu, která z důvodu své víry a svých sexuálních selhání (masturbaci) touží žít s klínem dlouhodobě uzamčeným v páse cudnosti. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče. Jen vážné nabídky, prosím.

I am here looking for long term serious relationship without games or wasting of time ...

Je suis une femme plus âgée. Je cherche quelqu'un pour écrire en français. J'étudie le français depuis trois ans.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 57 let
Praha
Muž | 43 let
Praha