Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj, Hledám Vážný vztah, jsem zdravotní postižení lehké. Jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím.

Dobrý den, rád bych poznal hodnou ženu, křesťanku.

Hi, I am on this site to find a calm loving and affectionate lady. I l live in the UK but would like to meet some from your country. I am calm, nice and easy going man. I work in the construction industry. I enjoy most things in life namely travelling, cooking and spending time with friends. I also enjoy staying at home to relax and watch movies or listen to music. I am black British and if you like my ad and want to see my photos I will happily send them to you.

Dobrý den.Jsem 44 letý muž zdravotně vpořádku, který má 8 letého syna se zdravotnim postiženim.Hledám ženu, maminku 38-46 let, která také hledá přitele, partnera pro dny všedni i svátečni.Jsme z Přerova.

Kino
Divadlo
Umění
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.

Hi, I'm from Japan. I came to Prague to work as a scientist. you know, I'm foreigner and far away from my home. so I don't have friends that much here in Prague. Therefore, I decided to start making some action actively and I registered here. I'm a bit shy and struggle to find things to talk at the beginning, but after getting to know each other, I would love to talk with people. If you don't mind dating with foreigner, text me and I'd reply to you with pleasure :)

Hi, Bi expat here. Would like to meet a guy so I can experiment. I have a Fetish for nylon and panties with gay porn. I am mid forties , 90 kg. You must be healthy, friendly and discreet. Condoms only. Let's meet for a beer and chatDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Karlovy Vary
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 28 let
Praha

Ahoj, hledám hezkou, hodnou, milou holku- nekuřačku z Brna. Důležité je, abys věděla, že jsem v invalidním důchodě (bez viditelné vady), ale i tak aktivní i pasivní (trenér) sportovec (atletika, karate, ping-pong). Mezi moje další zájmy patří film (sci-fi, romantické) a procházky a menší výlety a taky mám rád zvířata, hlavně pejsky. Filip

I would like to meet nice and slender lady of reasonable age. Unmarried please, I am also divorced. My photos are actual. Preferably living in Brno or UK.Thank you for any feedback.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 49 let
Rakousko
Žena | 53 let
Karlovy Vary
Muž | 36 let
Praha