Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj, hledám děvče, jsem zdravotní postižení lehké, jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím. Jsem 34 let, výška 183cm, váha 79 kg.

Hello I am looking for people to talk and to learn Czech, at the moment I am not in Czech Republic but soon I will be soon.

Věřící studentka s rozmanitými zájmy hledá partnera :). Z mých dobrých vlastností bych vyjmenovala laskavost, empatii. Hledám taktéž člověka laskavého, pokud možno se zájmy v oblasti historie, kultury, filozofie. Jsem librální, tolerantní, nehlásím se k žádné církvi, nejblíže mám ke katolicismu.

Dobrý den, ráda bych poznala věřícího muže pro přátelství. Mým cílem je život s Bohem, jít po Jeho cestě, ráda bych s někým sdílela společnou víru. Byla bych ráda i třeba za dopisování poštou. Jsem protestantka z CB. Pocházím z věřící rodiny. Nyní žiji sama s dvouměsiční dcerkou. Chovám ovečky, králíky, slepice, pejska, kočku a včelařím, mám ráda přírodu. Je mi 21 let, 168/55, povahou spíše introvert. Velmi děkuji za odpovědi a přeji všem požehnané a šťastné dny.

Hi I'm from Switzerland and I'm here to have fun, if you want to have fun too, contact me

French in Prague, here for few day, can only speak English and french

I dream about love...Interested in movies, tv series, music, books, games etc..Heyyy everyone!! :) I am a student and I'm looking for a guy to spend time with. Do you fancy watch a movie or go for a dinner? :) What are you waiting for? Just write me and let's see . :) PS.: I am 19 years old girl, so please...don't write me if you are 30+. Thank you for understanding. Věruška

Looking for serious relationship any age.

Napiš mi budu rád rád poznám novou kamarádku a časem kdo ví co bude..