Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

American interested to get Czech friends

Je mi 33 let, mám lehké mentální postižení (LMD). Hledám holku, která by se mnou chodila na vycházky, na zmrzlinu, do kina a později i více.

„To know love, be like a running brook. Which deaf, yet sings its melody for others to hear. Feel the pain of too much tenderness. Awake at dawn with a winged heart, and give thanks for yet another day of loving. Empty yourself, and yet be filled. An old man tells you, this is how to know love.“

Ahoj, hledám svou spřízněnou duši, co by mě brala takového, jaký jsem. Jsem již delší dobu stabilizován, pracuji, ovšem s "normálními" lidmi si nemám téměř co říci. Jsem rozpolcený, trpící i sociální fobií, ale alespoň nějaká sociální interakce je zkrátka potřeba. S tím, že nebudu poustevníkem, jsem se už smířil. Byl bych moc rád, kdyby se někdo ozval. Pa ;)

You are not alone, i have been here the whole time. We dont belong anywhere, except together. There is no place i rather be, than here with you. You could be making a bit mistakes, but I want to make them with you. Let me take your hand, I'll make it right, I swear to love you all my life. If I got locked away, and we lost it all today, if I showed you my flaws, if I couldn't be strong, tell me honestly, would you still love me the same?

Hallo, ich bin eine junge Dame von guter Präsenz und guter Kultur. Ich möchte einen besonderen Mann treffen, um eine dauerhafte Beziehung zu knüpfen, angenehme Momente mit gutem Geschmack und Respekt bis ans Ende der Zeit zu teilen. Wenn Sie interessiert sind, kontaktieren Sie mich,Hledá se upřímná, tolerantní a pohodová slečna. Jsem Marek, je mi 33 let. Bydlím v Mikulově. Jsem upřímný, tolerantní a umím i naslouchat druhým. Dále mám rád cestování, posezenís přáteli, kino, divadlo, koncerty. Budu rád, když napíšeš. Čas ukáže, co z toho bude.

Milá slečno-ženo se srdcem na správném místě.Dřív mi nešlo sbližování s ženami.Rád zde najdu ženu s hendykepem třeba na vozíku nebo nevidomou.Já mám malý hendykep.Chci Ti pomáhat(mám sílu a zdravé záda).Máš ráda dobré jídlo, humor, audioknihy, hudbu, filmy?Miluju horkou vanu, podzimní procházky, práci na zahradě.Mám přátele, ale vadí mi, že mne doma nikdo nečeká a nevítá.Přeju si partnerku a děti na jednoduchý život v Olomouci nebo blizko na vesnici. Vím, že tu někde jsi. Nejsem Zlobr. Ozvi se mi.

ahoj neznáma najde se tu prima holčina kolem mostu a Litvínova nejlépe romku s lehčím postižením sem moc hodný a věrný