Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Hello, I´m looking for a conversation partner, because I would like to improve my English and I think that the best and easiest way is to talk to people. I´m 31 years old and I like travelling, cycling, hiking, history.... I look forward to your answer. Have a nice day. Maku

Kino
Divadlo
Hudba
Bruslení
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Zdravím. Zkusím to zde. Jsem Marek, 33 let, bydlící v mikulově. Mezi moje záliby patří hokej (pasivně), procházky, výlety, kino, posezení s přáteli a rád také cestuju. Rád bych se seznámil s holkou (nekuřačkou) ve věku 20-35 let, které by nevadil můj handicap, že nevidím. Zatím si můžeme psát a poznávat se. Časem se nebráním vážnému vztahu. Najdu tě zde? Máš zájem? Pokud ano, napiš.

Attractive, 30 something female, seeks solvent male for sex and possible friendship. Sense of humour irrelevant.

I am a foreigner who live in Czech republic (nevadí pokud neumíš anglicky, protože umím česky, vystudoval jsem VŠ), I am searching the love of my life, a person with whom i continue my life with, I don't want to meet superficial girl who doesnt look deeply, but I girl who know what life is... a girl who is less than 25 years... we exchange photos, and then we will see... send me email if you are interested.

Hello. I am looking for a girl who lives in Prague or close area for serious relationship. I love traveling and getting to know new things. I also like walks, some sport activities, reading and like any other normal guy some PC games. :D More info via messeges. Please have a picture. Ondra :)

Hezký den, nezabloudila sem náhodou zcela nenormální slečna, která chápe, v jaké době žijeme, a nechce se podle ní řídit? Taková, která nechodí s hrkačkou v ruce, dokáže bez ní chvíli i posedět, buduje skutečné vztahy namísto těch virtuálních, chápe vztah jako výsledek společného úsilí, ne vedlejší produkt citového vzplanutí? Neholduje alkoholu, zastává konzervativní životní hodnoty a tradiční rodinný model, a i když věří v Pravdu, tak ji přesto dále hledá i za cenu změny vlastního názoru.

Ahoj, Hledám Vážný vztah, jsem zdravotní postižení lehké. Jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 34 let
Břeclav

Ahoj, hledám křesťankou holku (18-24 let), na vážný vztah a v budoucnost rodina, jsem štíhlý , 174, cizinec, VŠ, umím česky i anglicky a jiné, bydlím a pracuji v praze, nápiš email jestli máš zájem, vyměníme fotky, seznamujeme se a sympatie rozhuduje ... hezký den.

ahoj sice moc nevěřím, že někdo se ozve, ale přesto to zkouším. Jsem v plném ID z psychických důvodů a touto cestou hledám především kamaráda na trávení volného času. Těším se na odpovědi.

Čauky holky , našla by se tu nějaká v pohodě pro mě ?Jsem paraplegik , lépe řečeno jsem pár let na vozíčku , autonehoda . Jsem aktivní teda v rámci možností se snažím . Hledám fajn holku která se toho nebojí jinak to nemá smysl . Mám rád procházky , přírodou , rád plavu , také moc rád řídím ať už auto nebo čtyřkolku přírodou či RC . Když je pěkně rád si ugriluji něco dobrého , Nebo třeba jen zajdu s kámošem na ryby nebo nějaký fajne koncertík, Tak co pridáš se?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 34 let
Břeclav