Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj, nemluvím česky although I know a few works but I'm not able to have a conversation in Czech, that's why I write in English :) I'm an expat living in Prague for a couple of years already and I'm not sure what to expect on this platform but I'm gonna give it a try and see how things go.

Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.

Hledám Tebe. Pro Život v souznění s přírodou. S Láskou a úctou k ní, zvířatům, k lidem. A taky k sobě navzájem. Společně radovat se z nevšedních zážitků i všedních maličkostí. Žít Život s úsměvem. Nadhledem. Každý den. Spolu. Hodiny a hodiny mluvit snad o čemkoli. Nebo jen mlčky vnímat jeden druhého. Být si oporou. Být si vším. Navždycky. Probouzet v druhém to nejkrásnější. Najít a jen v něm vždy hledat to nejlepší. A prostě vědět, že on dělá to samé pro Tebe.

Ahoj, jmenuji se Aleš, 34 let, VOŠ, VŠ. Hledám věřící ženu. Hobby cestování, příroda, kultura. Praha, ČR

Hello. I am here to find friend (girl, 26-36y old) for writting e-mails. I would like to improve my english with your help. I hope, I will find you... my english-speaking-girlfriend :)

Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 36 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 28 let
Praha

Ahoj jmenuji se Libor, rad se seznamim s obyčejnou dívkou , ktera ma ráda přírodu, kino, prochazky atd..Rad odpovim všem.

Hi, I am bisexual Man In Koprivnice, any nice normal guys wanna have some fun ?

Hello! Married Bisex latin man (35) is looking for a man for private encounters, no matter age or body only clean people, I dont have place, better afternoons, only email.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 57 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní