Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Hledám dobrou duši, která by chtěla procházet život se mnou a s Pánem. Měla by mít pochopení pro tvorbu velkých věcí, ale radovat se z maličkostí. Jsem věřící, mám rád cestování, rád si zajdu zaběhat, do fitka, do sauny. Obdivuji dílo a život Tomáše Bati, mám rád velké výzvy a někdy šílené nápady. Miluji večery chval a jsem vděčný Pánu za vše. Pokud máš stejné smyšlení, můžeme zajít na kávu a uvidí se :-)

37, 165 cm, slim Czech woman, looking for Korean, Chinese or Japanese man. If there is not can be from other part of the world as well.

Hi. I'm a tall french guy living in Brno. I like outdoor sports (cycling, skiing, hiking...) and spending time in mountains. Otherwise, I'm easily convinced to go out for a drink, a concert or a play. Let's go for a walk around the city or have a drink together.

Life is so much complicated & stressful , i'm looking to meet new people and make new friends for good times, drinks, trips, sports & distraction.don't pre- judge me , know me first then you can judge ;) Honesty is a very expensive gift , do not expect it from cheap people :) PS : I DON'T SPEAK CZECH

Rád bych se seznámil z holkou k která má hendicap podobný mému DMO, zašli na kafe i pár slov

Ahoj, Hledám Vážný vztah, jsem zdravotní postižení lehké. Jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Muž | 35 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník
Muž | 36 let
Praha
Kino
Divadlo
Umění
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.

Ahoj, hledám hezkou, hodnou, milou holku- nekuřačku z Brna. Důležité je, abys věděla, že jsem v invalidním důchodě (bez viditelné vady), ale i tak aktivní i pasivní (trenér) sportovec (atletika, karate, ping-pong). Mezi moje další zájmy patří film (sci-fi, romantické) a procházky a menší výlety a taky mám rád zvířata, hlavně pejsky. Filip

NOT Czech tall man with Dark hair, looking for a friend for a great relationship.please write back. ----------------------------------------------------------------- Vysoký tmavý vlasy cizinec hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Muž | 35 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník
Muž | 36 let
Praha