Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

I když jsem silná osobnost-37 děvčice.Už jsem si prošla léčím, tak NIKDY jsem nic NEVZDALA.Naplňuje mě pomáhat, motivovat a být tady pro druhé.Tak si uvědomuji, že i já potřebuji se okoho opřít kdo mě vyslechne a můžu se mu svěřit se vším.Kdo mi utře slzy, když mě někdo či něco rozpláče, kdo mě vykouzlí úsměv a rozesměje.Kdo mě pohladí, obejme polibky, zasype a hlavně nepustí, schová jak rytíř do svého objetí-náruče, mysli a srdíčka.Mít v dnešní době takového svého rytíře, který mě uchrání před vším zlím.

A man his fourties would like to find a black (african) girl or a mulatto girl in the age between 18 to 25, ideally from Prague. More in personal letters.

I'm looking for a sweet Czech girl who speaks English. I enjoy long walks in nature with a dog, cooking with a nice glass of wine and a good movie. I come from Denmark, but I have lived in the Czech Republic for 10 years. I live in nature (30 minutes from Brno) and I love a country style lifestyle.

Habibi, NOT Czech tall man with dark hair living in Prague for long time already looking for a friend for a great relationship. Looking forward ----------------------------------------------------------------- Vysoký muž s tmavý vlasy cizinec žije v Praze dlouho hledá někoho fajn na všechno hezky,

Hledám kamaráda/ku, která by se mnou chodila na procházky, výlety, povídali jsme si apod…. Jmenuji se Michal, je mi 37 let držitel průkazu osoby ZTP/P, používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík. Rád cestuji. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Bydlím s rodiči v bezbariérovém RD - Pacov (kraj vysočina okres Pelhřimov). Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit, přičemž by jí nevadil můj zdravotní hendikep.

Hledám kamaráda/ku, která by se mnou chodila na procházky, výlety, povídali jsme si apod…. Jmenuji se Michal, je mi 37 let držitel průkazu osoby ZTP/P, používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík. Rád cestuji. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Bydlím s rodiči v bezbariérovém RD - Pacov (kraj vysočina okres Pelhřimov). Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit, přičemž by jí nevadil můj zdravotní hendikep. Kontakt SMS zprávu na mobil č.

Hello, smart business man - architekt 42j, 180 nosmoker is looking for a nice girl in Prague for good time together... maybe later can be more.. looking forward.. bye mikl :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 40 let
Blansko

Už několikrát jsem tu měla inzerát, ale místo lásky jsem poznala jen zklamání. Jsem po vážné autonehodě už 17let na vozíku ale ještě stále věřím, že budu chodit. K tomu potřebuji Tvou lásku a hlavně trpělivost.Nezáleží mi na vzhledu, ale na srdci na pravém místě! Jsi-li vlastníkem ŘP napiš. Prosím jen odpovědi s fotkou.

Hello, I'am french and I would like to meet new people living in Prague. I like music, sports, hiking, having interesting and constructive discussions...I don't have any really preferred profile/age as long as you are nice, intelligent and charming...But only real life can reveal or not those subjective points...and everything is possible in what life can brings, friendship or more...then if you feel the same, feel free to answer and let's see :)

not czech man looking for a friend for a great relationship ( friends or Maybe more):-))))—————- Fajn cizinec ktery žije dlouho v Praze, hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 40 let
Blansko