Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Hi, I would like to find a small and slim, (submissive or switch) girl for a long-term relationship with evaluations that would like D/s roleplay mixed wrestling and should taste something similar to the try. Me 185/95, Prague. Are you here ?

I would like to find a lesbian or bisexual woman to spend special moments ... I am new on this site ... I have always had the fantasy of knowing a woman with whom to spend moments of sweetness and pampering, so far I have not had the opportunity the possibility but now I'm here. (just for fun not for serious relationship)

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Hello, I'am french and I would like to meet new people living in Prague. I like music, sports, hiking, having interesting and constructive discussions...I don't have any really preferred profile/age as long as you are nice, intelligent and charming...But only real life can reveal or not those subjective points...and everything is possible in what life can brings, friendship or more...then if you feel the same, feel free to answer and let's see :)

not czech man looking for a friend for a great relationship ( friends or Maybe more):-))))—————- Fajn cizinec ktery žije dlouho v Praze, hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

Hledá se životní optimista s tělesným postižením. S pokorou a humorem jít společně životem :-)

A man his fourties would like to find a black (african) girl or a mulatto girl in the age between 18 to 25, ideally from Prague. More in personal letters.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 40 let
Blansko

i am looking for friend, i am from Prague and a speak a little english and good Germany.

Hi I'm an English bachelor and just looking for fun times.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 40 let
Blansko