Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Salut, si tu veux entraîner ton francais et parler par courriel, par chat, par téléphone ou le mieux étant assis en face au cáfe par exemple donc je serrais amusé d ´entendre de toi. On verra ou est comment ca evolue. Le niveau du francais n´est pas trop important. Je comprends aussi un peu le tcheque ou l´anglais. Merci et a bientôt !

..free, slim or half-slim.. liking nature, walking, listening to the music.. looking for slimm at the best.. and real and minded real.. .not fakes.. simply date not writing.. please, replies with actual photos of face and figure only.. and living in Prague or nearby..

Ahoj, ráda bych se seznámila. Mám již dlouholeté zdravotní obtíže depresivní onemocnění, spojené především s velkou únavou, mám ID. Ráda bych našla empatického a hodného člověka, který by to respektoval. Mám ráda procházku, kolo, ale v omezené míře, kontakt s příjemnými lidmi..

Hi, Im I'm 42 years old, originally from Canada now living in Breclav looking for a lover aged 35-52. Write me:-)

I am looking for a friend (native speakers?) who makes me better in english, especially conversation. For example during the badminton matches, some trips or coffee and lunch breaks from work. I am afraid of speaking, but I want to be better and better :) I am working near University of Defence, Faculty of Science, Law faculty.

Rád poznám hodnou, milou, citlivou a usměvavou dívku, která má ráda přírodu a hudbu, a nezajímá se příliš o líčení a módu, dívku dobrých mravů, která se neobléká výstředně, ale tak aby nebylo vidět co vidět být nemá, spíše nesmělou a stydlivou, která si dokáže chránit svou věrnost a soukromí, a od ostatních si drží odstup.Dívku, která chce mít v životě jen jednoho partnera, chce být jen pro něj a aby on byl také jen pro ni.Hraju na kytaru a flétnu.Hledám něhu, lásku, cit, úsměv a upřímnost a to samé nabízím.

Ráda plaveš? Jsi sportovnější postavy? Akceptuješ kluka se SCA? Pak se můžeme sejít.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 57 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 36 let
Praha

Ahoj, jsem nevidomý a hledám ženu k vážnému seznámení. Jsem z olomouce Rád vařím, rád čtu a cestuju. Jsem klidné povahy. Nejdůležitější je pro mě spokojenost protějšku. Rád se o někoho starám. Mám práci co mě baví a rád bych to vše s někým sdílel. Miluju dlouhé procházky, dobré jídlo a dobrou kávu.

Habibi, NOT Czech tall man with Dark hair, looking for a friend for a great relationship.please write back. ----------------------------------------------------------------- Vysoký tmavý vlasy cizinec hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

Přivítám partnerku pro společný život, cestování, zábavu i povinnosti. Mám vadu stavby těla (oblast břicha, zad) a vadu chrupu. Neomezuje mě to v běžném životě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 28 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 43 let
Praha